Some By Mi Retinol Intense Adavanced Triple Action Eye Cream

-20%

Some By Mi Retinol Intense Adavanced Triple Action Eye Cream

Çmimi origjinal qe: 2,200L.Çmimi i tanishëm është: 1,750L.

Provoni kujdesin intensiv për ndriçimin e zonave rreth syve përmes kremit të syve SOME BY MI!

SKU: 10677 Kategori: , , ,

Përshkrim

Some By Mi Retinol Intense Adavanced Triple Action Eye Cream
Provoni kujdesin intensiv për ndriçimin e zonave rreth syve përmes kremit të syve SOME BY MI!

-Përjetoni një kujdes efektiv, me pamje rinore përmes kremit #Retinoleye që përmban Glutathione dhe Acid Tranexamic, duke u fokusuar intensivisht në trajtimin e rrathëve të zinj të syve dhe rrudhave në atë zonë.

-Përfunduar me një test të përmirësimit total të rrudhave në palosjet nasolabiale, linjat glabellar dhe zonat rreth syve, ballit, buzëve dhe qafës, kështu që ju mund të ndjeni efektin e anti-rrudhës në vetëm 2 javë!

Ingredientët
Water, Glycerin, Caprylic/​Capric Triglyceride, Dimethicone, Polysorbate 60, Niacinamide, Methylpropanediol, Cetyl Alcohol, Polymethylsilsesquioxane, Centella Asiatica Extract, Dioscorea Japonica Root Extract, Piper Methysticum Leaf/​Root/​Stem Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Panax Ginseng Berry Extract, Artemisia Capillaris Extract, Ganoderma Lucidum (Mushroom) Stem Extract, Chlorella Vulgaris Extract, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Nymphaea Alba Flower Extract, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Hydrogenated Lecithin, Sodium Hyaluronate, 1,2-Hexanediol, Dimethicone/​Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Panthenol, BHT, Cyclopentasiloxane, Steareth-21, PEG-10 Dimethicone/​Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Polyacrylamide, Steareth-2, Isohexadecane, Carbomer, Hydroxyacetophenone, C13-14 Isoparaffin, Tromethamine, Palmitic Acid, Polyquaternium-51, Stearic Acid, Polysorbate 20, Retinol (0.1%), Ethylhexylglycerin, Glyceryl Caprylate, Tocopheryl Acetate, Polyglyceryl-10 Myristate, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Hydroxyethylcellulose, Glycosyl Trehalose, Beta-Glucan, Glyceryl Polymethacrylate, Laureth-7, Butylene Glycol, Disodium EDTA, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Adenosine, Raffinose, Dipotassium Glycyrrhizate, Lecithin, Tocopherol, Pentylene Glycol, BHA, Myristic Acid, Tranexamic Acid, Propanediol, Dipropylene Glycol, Disodium Phosphate, Caprylyl Glycol, Collagen, Madecassic Acid, Biosaccharide Gum-1, Asiaticoside, Sodium Palmitoyl Proline, Leuconostoc/​Radish Root Ferment Filtrate, Asiatic Acid, Glutathione, Retinal, Madecassoside, Sodium Phosphate, Ferulic Acid, Acetyl Hexapeptide-8, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​VP Copolymer, Tetrahydropiperine, Phloretin, Arginine, Fragrance

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Some By Mi

Related Products