Some By Mi Real Vitamin Brightening Care Mask

Sale

Some By Mi Real Vitamin Brightening Care Mask

Çmimi origjinal qe: 300L.Çmimi i tanishëm është: 270L.

Maske për ndriçimin e lekures nga Some By Mi , e mbushur me antioksidantë dhe vitaminë C.

SKU: 11196 Kategori: , , ,

Përshkrim

Some By Mi Real Vitamin Brightening Care Mask
Maske për ndriçimin e lekures nga Some By Mi , e mbushur me antioksidantë dhe vitaminë C. Kjo maskë do të ndihmojë në zbehjen e njollave të errëta, ndërkohë që i jep lëkurës së lodhur një ngjyrë të shndritshme.
Për të gjitha llojet e lëkurës.

Përbërësit kryesorë:

Antioksidant: Ekstrakt i rrënjës Coptis Japonica, Acidi Askorbik (100 Pbb), Tokoferol
Shkëlqimi i lëkurës: Acid Askorbik (100 Pbb)
Përbërës identik me lëkurën: Glicerina
Qetësues: Glicyrhizate Dipotasium, Allantoin, Ekstrakt i rrënjës Coptis Japonica

Përdorimi:

Pas pastrimit, aplikoni tonik në lëkurën tuaj. Nxirreni maskën e fletës dhe aplikojeni. Pas 10 – 20 minutash hiqni maskën dhe masazhoni lehtë thelbin shtesë në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Ingredientët
Water, Glycerin, Propanediol, Dipropylene Glycol, Dipotassium Glycyrrhizate, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Polyglyceryl-10 Laurate, Tromethamine, Allantoin, Butylene Glycol, Coptis Japonica Root Extract, Sodium Polyacrylate, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol, Ascorbic Acid (100Pbb), Ethylhexylglycerin, Tocopherol, Disodium EDTA, Fragrance

Brand

Some By Mi

Related Products