Some By Mi Propolis B5 Glow Barrier Calming Toner

-58%

Some By Mi Propolis B5 Glow Barrier Calming Toner

Çmimi origjinal qe: 3,600L.Çmimi i tanishëm është: 1,500L.

Një tonik ushqyes për lëkurën që përmban 65% të Propolisit për të rritur nivelin e lagështisë së lëkurës duke përmirësuar strukturën e saj.

Availability: S’ka stok SKU: 10801 Kategori: , , , ,

Përshkrim

Some By Mi Propolis B5 Glow Barrier Calming Toner
Një tonik ushqyes për lëkurën që përmban 65% të Propolisit për të rritur nivelin e lagështisë së lëkurës duke përmirësuar strukturën e saj.

Formuluar me një agjent ekskluziv për kujdesin e barrierës së lëkurës, Pro-Panthenol, që krijon një shtresë mbrojtëse për të ndihmuar në qetësimin e lëkurës së irrituar.

Përmban gjithashtu mjaltë dhe ekstrakt të royal jelly që mbushin lëkurën me hidratim dhe energji të shëndetshme.

Shpërthimet e shpeshta të akneve dhe lëkura pa jetë janë sinjale që tregojnë se lëkura juaj është e konsumuar. Rikthejeni gjendjen e lëkurës tuaj përmes këtij Toneri Propolis B5 për një lëkurë të pastër dhe të shëndetshme.

Pro-pantenol 740,000 ppm
Ekstrakti i mjaltit 100,000 ppm

-Qetësimi i lëkurës dhe problemet me aknet
-Shkëlqim i lëkurës
-Kundër plakjes/rrudhave
-Barrierë e fortë lagështie

Përdorimi

Pas pastrimit, shpërndani një sasi të moderuar toneri në një copë pambuku dhe aplikojeni butësisht përgjatë strukturës së lëkurës.

Ingredientët
Propolis Extract (65%), Honey Extract, Dipropylene Glycol, Butylene Glycol, Hydroxyethyl Urea, Propanediol, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Centella Asiatica Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Water, Honey, Panthenol(5,000 Ppm), Royal Jelly Extract, Artemisia Princeps Leaf Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Pollen Extract, Malt Extract, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Adenosine, Madecassoside, Madecassic Acid, Asiaticoside, Asiatic Acid, Ceramide NP, Citric Acid, Sodium Citrate, C12-13 Pareth-9, Sodium Polyacrylate, Water, Benzyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Raspberry Ketone, Disodium EDTA, Fragrance, Benzyl Alcohol, Coumarin

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Some By Mi

Related Products