Some by mi H7 hydro max cream

Sale

Some by mi H7 hydro max cream

Çmimi origjinal qe: 2,300L.Çmimi i tanishëm është: 2,070L.

Mbani lëkurën të hidratuar me shtatë llojet e acidit hialuronik në këtë krem hidratues. Bërë me 71% ujë të pastër deti të pasur me minerale nga Ulleungdo për të rregulluar nivelet e pH të lëkurës, për të qetësuar lëkurën atopike dhe për të trajtuar njollat.

Availability: S’ka stok SKU: 11637 Kategori: , , , ,

Përshkrim

Mbani lëkurën të hidratuar me shtatë llojet e acidit hialuronik në këtë krem hidratues. Bërë me 71% ujë të pastër deti të pasur me minerale nga Ulleungdo për të rregulluar nivelet e pH të lëkurës, për të qetësuar lëkurën atopike dhe për të trajtuar njollat.
Përfitimet:
• Acidet hialuronik të 7 madhësive të ndryshme molekulare zhyten thellë në lëkurë për ta mbajtur atë të hidratuar për një kohë të gjatë
• Formuluar me 71% ujë të detit të thellë Ulleungdo që është i pasur me minerale për të ndihmuar në largimin e papastërtive të lëkurës dhe qetësimin e lëkurës së irrituar
• Përmban 3 përbërës të patentuar për të rigjallëruar lëkurën dhe për të përmirësuar elasticitetin
• Produkt me dy funksione që ofron efekte ndriçuese dhe kundër rrudhave.
Përdorimi:
Pas pastrimit,aplikoni nje sasi dhe masazhojeni.
Ingredientët:
Sea Water, Dipropylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Niacinamide, Water, Propylene Glycol Dicaprylate, Cholesteryl/Behenyl/Octyldodecyl Lauroyl Glutamate, Polysorbate 20, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Trehalose, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Propanediol, Chaenomeles Sinensis (Chinese-Quince) Fruit Extract, Diospyros Kaki (Persimmon) Leaf Extract, Cinnamomum Cassia (Cinnamon) Bark Extract, Artemisia Princeps Leaf Extract, Chrysanthellum Indicum Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dioscorea Japonica Root Extract, Hibiscus Esculentus Fruit Extract, Laminaria Japonica Extract, Corchorus Olitorius Leaf Extract, Nelumbo Nucifera (Sacred Lotus) Root Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Polygonum Cuspidatum (Japanese Knotweed) Root Extract, Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Polyglutamic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Panthenol, Inulin Lauryl Carbamate, Ceramide NP, Adenosine, Hydroxyethylcellulose, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, 1,2-Hexanediol, Benzyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Raspberry Ketone, Disodium EDTA, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citral, Limonene

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Some By Mi

Related Products