SOME BY MI Galactomyces Pure Vitamin C Glow Toner

-50%

SOME BY MI Galactomyces Pure Vitamin C Glow Toner

Çmimi origjinal qe: 2,500L.Çmimi i tanishëm është: 1,250L.

Me 88% filtrat të fermentuar galaktomyces të shoqëruar me vitaminën C, ky toner shkëlqen, hidraton dhe zbut lëkurën.

SKU: 10235 Kategori: , , , Etiketa: ,

Përshkrim

SOME BY MI Galactomyces Pure Vitamin C Glow Toner
Me 88% filtrat të fermentuar galaktomyces të shoqëruar me vitaminën C, ky toner shkëlqen, hidraton dhe zbut lëkurën.
Formula përfshin 1% acid askorbik të pastër (vitaminë C) për të rritur fuqinë pastruese dhe njëtrajtëson tonin e lëkurës.
Përfitimet e vitaminës C përfshijnë gjithashtu zbehjen e njollave të errëta, shenjat e akneve dhe llojeve të tjera të hiperpigmentimit.
Përmban Niacinamide për zbardhjen dhe Adenosine për përmirësimin e rrudhave.
Formula është pa aromë dhe pa ngjyra artificiale, pa paraben, sulfate, produkte shtazore, vaj mineral dhe silikon.

Përdorimi
Pas pastrimit, vendoseni në të gjithë fytyrën dhe masazhoni butësisht për absorbim më të mirë.

Ingredientët
Galactomyces Ferment Filtrate, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Glycerin, Ascorbic Acid, Tromethamine, C12-14 Pareth-12, Water, Allantoin, Cellulose Gum, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Hydrogenated Lecithin, Polyglyceryl-10 Stearate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Phenylethyl Resorcinol, Propolis Extract, Aronia Melanocarpa Fruit Extract, Aspalathus Linearis Extract, Bambusa Vulgaris Extract, Maltodextrin, Saccharide Hydrolysate, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Phoenix Dactylifera (Date) Fruit Extract, Tuber Magnatum Extract, Biotin, Folic Acid, Houttuynia Cordata Extract, Pyridoxine, Opuntia Coccinellifera Fruit Extract, Opuntia Ficus-Indica Extract, Caprylic/​Capric Triglyceride, Adansonia Digitata Seed Extract, Leuconostoc/​Radish Root Ferment Filtrate, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Sparassis Crispa Extract, Cyanocobalamin, Tocopherol, Euterpe Oleracea Fruit Extract, Ribes Nigrum (Black Currant) Fruit Extract, Rubus Fruticosus (Blackberry) Fruit Extract, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Spirulina Maxima Extract, Astaxanthin, Inositol, Linoleic Acid, Thiamine Hcl, Disodium EDTA, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Limonene, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Linalool, Caramel

Informacion shtesë

ml

200

Brand

Some By Mi

Related Products