Some By Mi Bye Bye Blemish Vita Tox Brightening Bubble Cleanser

-57%

Some By Mi Bye Bye Blemish Vita Tox Brightening Bubble Cleanser

Çmimi origjinal qe: 2,300L.Çmimi i tanishëm është: 1,000L.

Ushqen lëkurë tuaj me vitamina dhe pastron papastërtitë brenda poreve dhe lëkurës.

SKU: 10679 Kategori: , , , ,

Përshkrim

Some By Mi Bye Bye Blemish Vita Tox Brightening Bubble Cleanser
Ushqen lëkurë tuaj me vitamina dhe pastron papastërtitë brenda poreve dhe lëkurës.
Së bashku me Glutathione dhe Niacinamide, të cilat njihen mirë si agjentë ndriçues, përmban 18 lloje vitaminash që ndihmojnë për të fituar një lëkurë të ndritshme dhe të pastër.

VITA Rx™, i mbushur me ekstrakt Goheung Yuja, Ekstrakt të mandarinës jeshile Jeju, i pasur dhe me 18 lloje vitaminash, jep vitalitet dhe efekt ndriçues për të bërë një lëkurë të pastër dhe rrezatuese.

Nuk përfshihen kimikate që shkaktojnë probleme të lëkurës.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

-Eksfolon qelizat e vdekura të lëkurës.
-Ndihmon në largimin e papastërtive të lëkurës.
-Shkëlqen dhe hidraton lëkurën.
-Pastron qelizat e vdekura të lëkurës.
-Pastron tërësisht për të hequr make-up.

Hapi 1
3 minuta – Pastroni papastërtitë brenda poreve
Vita Oxygen Bubble
Flluskat viskoze të oksigjenit japin lëndë ushqyese të vitaminës për të pastruar papastërtitë brenda poreve dhe lëkurës.

Hapi 2
1 min – Eksfoloni qelizat e vdekura të lëkurës
Kapsula vitaminë C + granula Konjac
Ushqeni me vitamina dhe eksfoloni lëkurën, të gjitha menjëherë!
Kapsulat e vitaminës C që shpërthejnë kur rrotullohen në lëkurë i japin lëkurës disa vitamina shtesë dhe lëmojnë strukturën e lëkurës.

Hapi 3
1 min – Ndriçimi
Goheung Yuja + Jeju jeshile mandarina
Ekstraktet e fituara nga zona e pastër e Goheung Yuja dhe Jeju Green Mandarine japin një pamje të pastër dhe rrezatuese.

Përdorimi

Përhapeni një sasi të vogël të produktit në fytyrën tuaj kur është e thatë, duke shmangur zonën e syve. Përhapeni produktin në mënyrë të hollë dhe të barabartë, si kur aplikoni një maskë për fytyrën.
Lëreni për 3-5 minuta pasi të jetë shfaqur shkuma. Më pas fërkojeni butësisht fytyrën duke përdorur lëvizje të vogla rrethore dhe një sasi të vogël uji për të hequr papastërtitë.
Shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

Ingredientët
Water, Citrus Junos Fruit Extract, Citrus Reticulata (Tangerine) Fruit Extract, Disodium Cocoamphodiacetate, Glycerin, Potassium Cocoyl Glycinate, Coco-Betaine, Methyl Perfluorobutyl Ether,Methyl Perfluorobutyl Ether, Acrylates Copolymer, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract, Bacillus/​Folic Acid/​Soybean Ferment Extract (500 Ppb), Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Mannitol, Sucrose, Panthenol (1,000 Ppm), Ascorbyl Glucoside (10 Ppm), Biotin (10 Ppm), Niacinamide (10 Ppm), Ascorbic Acid (20 Ppm), Tocopheryl Acetate (100 Ppm), Tocopherol (100 Ppm), Glutathione (1,000 Ppb), Ascorbyl Tetraisopalmitate (10 Ppm), Cyanocobalamin (100 Ppm), Menadione (100 Ppb), Linolenic Acid (0.1 Ppb), Pyridoxine Hcl (10 Ppb), Sodium Ascorbyl Phosphate (2 Ppb), Magnesium Ascorbyl Phosphate (2 Ppb), Tetrahexyldecyl Ascorbate (2 Ppb), Sodium Riboflavin Phosphate (2 Ppb), Caprylyl Glycol, Citric Acid, Zea Mays (Corn) Starch, Mannan, Microcrystalline Cellulose, 1,2-Hexanediol, Benzyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Raspberry Ketone, Disodium EDTA, Ci 19140, Ci 15985, Iron Oxides(Ci 77492), Titanium Dioxide(Ci 77891), Fragrance, Limonene

Informacion shtesë

g

120

Brand

Some By Mi

Related Products