Some By Mi AHA BHA PHA Calming Body Lotion

Sale

Some By Mi AHA BHA PHA Calming Body Lotion

Çmimi origjinal qe: 2,800L.Çmimi i tanishëm është: 2,520L.

Rigjeneron qelizat e vdekura të lëkurës , duke e lene të butë atë .

Availability: S’ka stok SKU: 10896 Kategori: , , ,

Përshkrim

Some By Mi AHA BHA PHA Calming Body Lotion
Rigjeneron qelizat e vdekura të lëkurës , duke e lene të butë atë .
Qetesues i fuqishëm dhe i shpejtë ndaj akneve të trupit
Ndriçim i bërrylit dhe gjurit të errët
Kujdes hidratues plot lagështirë
Redukton aknet e trupit

Përdorimi

Pas dushit, thajeni mire lëkurën dhe përdoreni menjëherë.

Ingredientët
Water, Glycolic Acid(89,990 Ppm), Cyclopentasiloxane, Potassium Hydroxide, Butylene Glycol, Niacinamide, Cetyl Ethylhexanoate, Glycerin, Cyclohexasiloxane, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Extract, PEG-100 Stearate, Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract, Propanediol, 1,2-Hexanediol, Dimethicone, Cetyl PEG/​PPG-10/​1 Dimethicone, Xanthan Gum, Palmitic Acid, Caprylyl Glycol, Stearic Acid, Ethylhexylglycerin, Artemisia Vulgaris Extract, Dimethicone/​Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Adenosine, Disodium EDTA, Urea, Houttuynia Cordata Extract, Myristic Acid, Gluconic Acid(10 Ppm), Mandelic Acid(10 Ppm), Salicylic Acid(10 Ppm), Ceramide NP, Dipotassium Glycyrrhizate, Sodium Hydroxide, Centella Asiatica Extract, Lactobionic Acid(2 Ppm), Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Tocopherol, Asiaticoside, Madecassoside, Madecassic Acid, Asiatic Acid, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Limonene, Linalool

Informacion shtesë

g

250

Brand

Some By Mi

Related Products