SOME BY MI – AHA, BHA, PHA 30 Days Miracle Serum 50ml

SOME BY MI – AHA, BHA, PHA 30 Days Miracle Serum 50ml

2,400L

Serum shumë i përqendruar i pemës së çajit që ndryshon gjendjen e lëkurës tuaj në vetëm 30 ditë!

Përshkrim

SOME BY MI – AHA, BHA, PHA 30 Days Miracle Serum 50ml
Serum shumë i përqendruar i pemës së çajit që ndryshon gjendjen e lëkurës tuaj në vetëm 30 ditë!

Qetëson në mënyrë aktive lëkurën e irrituar dhe të dëmtuar.

Zvogëlon shfaqjen e njollave.

Heq qelizat e vdekura të lëkurës.

Zvogëlon madhësinë e poreve për një fytyrë të lëmuar.

AHA heq qelizat e vdekura dhe papastërtitë në sipërfaqen e lëkurës. BHA largon papastërtitë dhe sebumin brenda poreve. PHA parandalon humbjen e lagështisë.

Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Tundeni mirë para përdorimit.
Hidhni sasinë e duhur nga pikatori dhe vendoseni në faqe dhe në ballë.
Butësisht shtypni për thithje më të mirë.
Për të arritur rezultate më të mira, përdoreni me produkte të tjera nga Miracle Series.

Ingredientët
Caprylic/​Capric Triglyceride, Cetyl Ethylhexanoate, Centella Asiatica Extract (14.51%), Purified Water, Olea Europaea Fruit Oil, Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Alcohol, 1,2-Hexanediol, Melaleuca Alternifolia Leaf Water (10,000Ppm), Niacinamide, Camellia Sinensis Leaf Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Citric Acid (7500Ppb), Sodium Lactate (17500Ppb), Sodium Pca (7500Ppb), Glycolic Acid (3000Ppb), Lactic Acid (3000Ppb), Malic Acid (3000Ppb), Pyruvic Acid (500Ppb), Tartaric Acid (100Pppm), Gaultheria Procumbens Leaf Extract (100 Ppm), Lactobionic Acid (100 Ppm), Vaccinium Macrocarpon Fruit Extract, Lavandula Angustifolia Extract, Ocimum Basilicum Leaf Extract, Syringa Vulgaris Extract, Houttuynia Cordata Extract, Angelica Keiskei Extract, Althaea Officinalis Root Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Madecassoside, Camellia Oleifera Seed Oil, Oryza Sativa Bran Oil, Camellia Sinensis Seed Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Limnanthes Alba Seed Oil, Sodium Chloride, Curcuma Longa Root Extract, Citrus Paradisi Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Melia Azadirachta Bark Extract, Pearl Powder, Xanthan Gum, Pentylene Glycol, Moringa Oleifera Seed Oil, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Ocimum Basilicum Flower/​ Leaf Extract, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Frankincense Oil, Amyris Balsamifera Bark Oil, Disodium Edta, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin

Informacion shtesë

ml

50

Related Products