SOME BY MI AHA-BHA-PHA 30 Days Miracle Acne Clear Body Cleanser

Sale

SOME BY MI AHA-BHA-PHA 30 Days Miracle Acne Clear Body Cleanser

Çmimi origjinal qe: 2,200L.Çmimi i tanishëm është: 1,980L.

Krijuar nga marka më e shitur që na solli Tonerin Miracle AHA BHA PHA 30 Days, ky pastrues i ri i trupit do të pastrojë poret tuaja pa shkaktuar thatësi ose acarim.

SKU: 10390 Kategori: , , , Etiketa: , , ,

Përshkrim

SOME BY MI AHA-BHA-PHA 30 Days Miracle Acne Clear Body Cleanser
Krijuar nga marka më e shitur që na solli Tonerin Miracle AHA BHA PHA 30 Days, ky pastrues i ri i trupit do të pastrojë poret tuaja pa shkaktuar thatësi ose acarim.

-Acidi salicilik (BHA) për të ndihmuar me aknet e trupit duke pastruar yndyrën e tepërt, qelizat e vdekura të lëkurës dhe papastërtitë e tjera.

-Mikro flluska të AHA dhe PHA për të ndihmuar në pastrimin e thellë të trupit dhe eksfolimin e butë.

-Ekstrakt Truecica dhe houttuynia cordata për të qetësuar inflamacionin dhe acarimin duke forcuar barrierën natyrore të lëkurës.

Përdorimi
Aplikoni një sasi të përshtatshme dhe masazhoni me shkumë në të gjithë trupin. Shpëlajeni tërësisht me ujë.

Ingredientët
Purified Water, Glycerine, Centella Asiatica, Palmitic Acid, Stearic Acid, Lactic Acid, Myristic Acid, Potassium Hydroxide, Laurilvetane, Butylene Glycol, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Beeswax, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Water, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Potassium Cocoyl Glycinate, Salicylic Acid, Dipropylene Glycol Dibenzoate, Sodium Chloride, Hydroxyacetophenone, Peppermint Oil, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Disodium EDTA, Hydroxyethylcellulose, Calamine, Gluconolactone, Citric Acid, Dipotassium Glycyrrhizate, Mugwort Extract, Madecassoside, Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassic Acid

Informacion shtesë

ml

400

Brand

Some By Mi

Related Products