SKIN&LAB Vitamin C Brightening Serum for Face

Sale

SKIN&LAB Vitamin C Brightening Serum for Face

Çmimi origjinal qe: 3,000L.Çmimi i tanishëm është: 2,700L.

Një serum i lehtë për ndriçimin e teksturës, i mbushur me antioksidantë dhe kompleks hidratues.

SKU: 10981 Kategori: , , ,

Përshkrim

SKIN&LAB Vitamin C Brightening Serum for Face
Një serum fantastik për ndriçimin e lëkurës, i mbushur me antioksidantë dhe kompleks hidratues. Shkëlqen dhe e bën tonin e saj të barabartë, duke dhënë lëkurë të shëndetshme dhe rinore.
“Glass Skin” me shkëlqim: Përmban vitaminë C (një përzierje e vitaminës C të pastër dhe vitaminës C sintetike) e cila në mënyrë të dukshme zbeh dhe redukton pamjen e njollave të errëta, shenjave të akneve dhe hiperpigmentimit. Kapsula flluskë e vitaminës E përmban përmbajtje të lartë të saj për të luftuar shenjat e plakjes.
Kompleksi 15% Vita Energy: Formuluar me një përzierje prej 15 vitaminash, kolagjen të hidrolizuar dhe MATRIXYL 3000, këta përbërës mund të sjellin lagështinë e nevojshme në lëkurën tuaj dhe të ndihmojnë në përmirësimin e vitalitetit dhe efektit lifting.
I formuluar me 5-Acid Hyaluronik dhe Panthenol, hidraton menjëherë lëkurën e dehidratuar, bllokon ujin brenda saj dhe i jep lëkurës një ndjesi të freskët. Përmirëson elasticitetin e lëkurës dhe mbron barrierën e saj nga dëmtimet e jashtme.
Testuar nga dermatologu: I sigurt për lëkurën tuaj. Formuluar pa parabene, aroma dhe sulfate. I butë për lëkurë të ndjeshme dhe lëkurë të prirur ndaj akneve.

Ingredientët
Water, Methylpropanediol, Propanediol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Betaine, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid(15000Ppm), Tocopheryl Acetate, Panthenol, Bifida Ferment Lysate, Chlorella Vulgaris Extract, Sodium Hyaluronate, Melia Azadirachta Flower Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Corallina Officinalis Extract, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydroxyethyl Urea, Glucose, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Trehalose, Butylene Glycol, Fructooligosaccharides, Fructose, Tromethamine, Benzyl Glycol, Adenosine, Sodium Citrate, Sodium Phytate, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Polysorbate 20, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Ascorbic Acid(106.05Ppb), Biotin, Cyanocobalamin, Folic Acid, Pantothenic Acid, Pyridoxine, Riboflavin, Thiamine Hcl, Bioflavonoids, Glutathione, Linoleic Acid, Menadione, Retinol, Tocopherol, Carbomer, Xanthan Gum

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Skin&Lab

Related Products