SKINFOOD Rice Daily Brightening Cleansing Foam

SKINFOOD Rice Daily Brightening Cleansing Foam

1,500L

Një shkumë pastruese e infuzuar me ujë me krunde orizi Cheorëon Odae që heq papastërtitë dhe mbetjet e makeup si dhe pastron lëkurën me shkumën e pambuktë duke e lënë atë të ndritshme dhe të butë.

SKU: 11176 Kategori: ,

Përshkrim

SKINFOOD Rice Daily Brightening Cleansing Foam
Një shkumë pastruese e infuzuar me ujë me krunde orizi Cheorëon Odae që heq papastërtitë dhe mbetjet e makeup si dhe pastron lëkurën me shkumën e pambuktë duke e lënë atë të ndritshme dhe të butë. Përmban përbërës ushqyes dhe energjikë si bimë dhe fruta të freskëta për të mbajtur lëkurë të shëndetshme dhe të gjallë.
Për ata me lëkurë të ashpër, të dobët, të pajetëdhe të thatë, ky pastrues me shkumë mund të jetë zgjidhja për lëkurë të shndritshme dhe të butë.

Përdorimi:
Vendosni një sasi të mjaftueshme shkume pastrimi në pëllëmbë të njoma, masazhojeni lehtë në fytyrë dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Ingredientët
Water, Myristic Acid, Glycerin, Stearic Acid, Potassium Hydroxide, Oryza Sativa (Rice) Bran Water, Lauric Acid, Lauryl Betaine, Glyceryl Stearate SE, Sodium Cocoyl Apple Amino Acids, Polyquaternium-7, Sodium Chloride, Cetearyl Olivate, Panthenol, Sorbitan Olivate, Hexylene Glycol, Allantoin, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, Oryza Sativa (Rice) Extract, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Butylene Glycol, Aspergillus Ferment, 1, 2-Hexanediol, Fragrance

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Skinfood

Related Products