SKINFOOD Egg White Perfect Pore Cleansing Foam

SKINFOOD Egg White Perfect Pore Cleansing Foam

1,500L

Një shkumë e freskët pastruese që largon papastërtitë dhe vajrat e tepërt për një fytyrë të bute pa pore.

SKU: 11175 Kategori: , , ,

Përshkrim

SKINFOOD Egg White Perfect Pore Cleansing Foam
Një shkumë e freskët pastruese që largon papastërtitë dhe vajrat e tepërt për një fytyrë të bute pa pore. Ekstrakti i të bardhës së vezës është i pasur me aminoacide dhe alubumin, i cili ka veti pastruese të poreve për të nxitur një lëkurë më të fortë dhe pore më të vogla. Formula e butë nuk largon vjarat e dobishëm për lëkurën. Rekomandohet për lëkurën e yndyrshme për të hequr yndyrën e tepërt, për të pëthithur sebumin dhe për të minimizuar dukjen e poreve.

Përdorimi:
Vendosni një sasi të mjaftueshme shkume pastrimi në pëllëmbë të njoma, masazhojeni lehtë në fytyrë dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Ingredientët
Water, Myristic Acid, Glycerin, Potassium Hydroxide, Palmitic Acid, Stearic Acid, Lauric Acid, Sucrose, Cocamidopropyl Betaine, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cetearyl Olivate, Polyglyceryl-10 Laurate, Albumen Extract, Egg Yolk Extract, Sorbitan Olivate, Fragrance, Sodium Chloride, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Centella Asiatica Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Disodium EDTA, Butylene Glycol, Dipotassium Glycyrrhizate, Salicylic Acid, Argania Spinosa Kernel Oil, Polysorbate 80, Phenoxyethanol, Oleth-7, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Beta-Sitosterol, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Sulfur, Tocopherol, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Skinfood

Related Products