SKINFOOD Black Sugar Perfect Essential Scrub 2X

SKINFOOD Black Sugar Perfect Essential Scrub 2X

2,500L

Scrub me sheqer të zi – Ky pastrues botanik i sheqerit është bërë nga sheqeri i zi mineral dhe ekstrakti i rafinuar i verës së orizit që e lë lëkurën më të lëmuar, më të pastër dhe më të rinovuar.

SKU: 10491 Kategori: , , ,

Përshkrim

SKINFOOD Black Sugar Perfect Essential Scrub 2X
Scrub me sheqer të zi – Ky pastrues botanik i sheqerit është bërë nga sheqeri i zi mineral dhe ekstrakti i rafinuar i verës së orizit që e lë lëkurën më të lëmuar, më të pastër dhe më të rinovuar.
Përjetoni pesë përfitimet e pastrimit me sheqer të zi duke përfshirë eksfolimin, strukturën më të mirë të lëkurës, qarkullimin më të mirë të gjakut, hidratimin dhe lëkurën e pastër.

Përfitimet e mëdha – Sheqeri i zi ofron vitamina dhe minerale pasuruese për të hidratuar dhe ushqyer lëkurën, ndërsa Vera e Orizit vepron për të shtrënguar poret dhe për të reduktuar sebumin.

I sigurt për të gjitha llojet e lëkurës – Vaj bimor i shtuar në sheqerin e zi të imët minimizon irritimin, por maksimizon fuqinë eksfoluese. Skrabi me sheqer organik për fytyrën dhe trupin ndihmon në rritjen e përthithjes së produkteve bazë të kujdesit të lëkurës duke eksfoluar.

Produktet koreane të bukurisë si SKINFOOD udhëheqin botën me produktet e tyre të bukurisë dhe grimit të nivelit të lartë që nga viti 1957.

Përdorimi

Pas larjes, masazhoni butësisht produktin në lëkurën tuaj të lagur me lëvizje rrethore duke shmangur zonat e syve dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.
Rekomandohet të masazhoni për 30 sekonda deri në 1 minutë.

Ingredientët
Sucrose (76,660.5 Mg), Glycerin, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Caprylic/​Capric Triglyceride, Cetyl Ethylhexanoate, Lanolin, Stearalkonium Hectorite, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Water, Sorbitan Laurate, Caramel, Ethylhexylglycerin, Butylene Glycol, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Camellia Oleifera Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Black Sugar Extract (210 Mg), Rice Ferment Filtrate (Sake), Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Lepidium Meyenii Root Extract, Sarcodon Aspratus Extract, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Fragrance

Informacion shtesë

g

210

Brand

Skinfood

Related Products