Skinfood Argan Oil Silk Hair Essence

Skinfood Argan Oil Silk Hair Essence

1,900L

Esencë e përqendruar e flokëve që rikthen shkëlqimin dhe ushqen flokët e thatë dhe të brishtë.

SKU: 11592 Kategori: , , ,

Përshkrim

Esencë e përqendruar e flokëve që rikthen shkëlqimin dhe ushqen flokët e thatë dhe të brishtë.

Skinfood’s Argan Oil Silk Hair Essence është një trajtim rigjenerues i flokëve që mund të përdoret çdo ditë në majat e flokëve për të hidratuar majat e thata. Ky esencë përmban gjithashtu vaj bajame, luledielli dhe ulliri ,të cilat I falin flokëve hidratim te thellë,vitalitet dhe butësi.

Vaj argani dhe ceramide : Ofron hidratim dhe ushqim për  flokët e ashpër. I jep shkëlqim flokëve të lodhur dhe stilimit të shpeshtë.

Përdorimi:

Hidhni një sasi të vogël të produktit në pëllëmbën tuaj, fërkojeni lehtë dhe aplikojeni në majat e flokëve tuaj.

Ingredientët:

Cyclopentasiloxane, Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Peg-10, Argania Spinosa Kernel Oil, Camellia Japonica Seed Oil, Silk Powder, Ceramide 3, Parfum.

 

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Skinfood

Related Products