Skin1004 Madagascar Centella Tone Brightening Tone-Up Sunscreen spf50+

Skin1004 Madagascar Centella Tone Brightening Tone-Up Sunscreen spf50+

3,000L

Një shtresë e vetme e kremit kundër diellit do të ndihmojë në ndriçimin e lëkurës dhe mbrojtjen e saj nga rrezet UV.

SKU: 11094 Kategori: , , ,

Përshkrim

Skin1004 Madagascar Centella Tone Brightening Tone-Up Sunscreen spf50+
Një shtresë e vetme e kremit kundër diellit do të ndihmojë në ndriçimin e lëkurës dhe mbrojtjen e saj nga rrezet UV.

Është një përbërës i patentuar që përmban madekasoside i marrë nga ekstraktet e bimëve të Madagaskarit për kujdes të pastër të lëkurës. Balancon tonet e pabarabarta të lëkurës dhe e bën lëkurën të shkëlqejë me një efekt ton-up natyral.
Ky krem eshte i perbere me formulë të përzierë minerale dhe kimike për të gjitha llojet e lëkurës

Ka nje teksturë te butë dhe te lehtë pa ngjitje

Përdorimi:

Në hapin e fundit të kujdesit bazë të lëkurës, aplikojeni në mënyrë të barabartë në zonat e ekspozuara ndaj rrezeve UV si fytyra, qafa, krahët dhe këmbët.

Ingredientët
Purified water, dibutyl adipate, titanium dioxide, propanediol, propanediol, caprylic/capric triglyceride, centella asiatica extract, diethylaminohydroxybenzoylhexylbenzoate, ethylhexyltriazone, niacinamide, carbohydrate Prylyl methicone, etc

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Skin1004

Related Products