Skin1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica First Ampoule

Skin1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica First Ampoule

2,600L

Një ampulë që jep hidratim dhe qetësim për të lehtësuar thatësinë pas pastrimit.

SKU: 11098 Kategori: , , ,

Përshkrim

Skin1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica First Ampoule
Një ampulë që jep hidratim dhe qetësim për të lehtësuar thatësinë pas pastrimit.
Formula Hyalu-Cica përfshin një raport të optimizuar të Centella Asiatica dhe Acidit Hialuronik për të siguruar hidratim të thellë dhe qetësuar irritimin për.
Comparax së bashku me 92% Centella Asiatica të koncentruar ushqen barrierën e lëkurës, lehtëson irritimin dhe qetëson inflamacionin.
Lëngu i thuprës dhe Aloe ruajnë lagështinë dhe rivendosin ekuilibrin në nivelet e ujit dhe yndyrës.
Formula është pa aromë artificiale, vaj esencial, vaj mineral dhe etanol.
Ampula e lehtë depërton shpejt në lëkurë me konsistencën e saj ujore dhe përhapet përgjatë lëkurës pa ngjitje. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Përdorimi :

Aplikoni një sasi të përshtatshme në të gjithë lëkurën dhe masazhoni butësisht për të lejuar përthithjen.

Ingredientët
Centella Asiatica Extract (92%), Butylene Glycol, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Water, Hydroxyacetophenone, Carbomer, Glycereth-25 PCA Isostearate, Ethylhexylglycerin, Tromethamine, Sodium Hyaluronate(100.5ppm), Betula Platyphylla Japonica Juice, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Propanediol, Musa Sapientum (Banana) Flower Extract, Coccinia Indica Fruit Extract, Rosa Damascena Flower Water, Pyrus Communis (Pear) Fruit Extract, Prunus Domestica Fruit Extract, Aloe Barbadensis Flower Extract, Cucumis Melo (Melon) Fruit Extract, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Hedera Helix (Ivy) Leaf/Stem Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Glycerin, Anastatica Hierochuntica Extract, Corallina Officinalis Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Hyaluronic Acid(500ppb), Hydrolyzed Hyaluronic Acid (500ppb), Portulaca Oleracea Extract, Artemisia Princeps Leaf Extract, Rhodiola Rosea Root Extract

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Skin1004

Related Products