ROUND LAB Soybean Nourishing Cream

ROUND LAB Soybean Nourishing Cream

3,500L

Ky krem ushqyes i formuluar me fasulen e sojës është i shkëlqyer në ushqimin e lëkurës falë Ceramideve që përmban.

SKU: 10466 Kategori: ,

Përshkrim

ROUND LAB Soybean Nourishing Cream
Ky krem ushqyes i formuluar me fasulen e sojës është i shkëlqyer në ushqimin e lëkurës falë Ceramideve që përmban.

Ai përmban Adenosine që përmirëson rrudhat dhe përcjell lëndë ushqyese në lëkurë.
I formuluar si krem me hidratim të thellë, i cili edhe e ushqen lëkurën.

Panthenoli, ekstrakti i shafranit të Indisë, dhe DPG qetësojnë lëkurën.

Përdorimi

Pas rutinës së përditshme të kujdesit ndaj lëkurës, aplikoni sasi të përshtatshme në fytyrë dhe qafë. Masazhoni derisa të përthithet plotësisht.

Ingredientët
Water, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Hydrogenated Polyisobutene, Polyglyceryl-3 Distearate, Diisostearyl Malate, Caprylic/​Capric Triglycerides, Butylene Glycol, Vinyl Dimethicone, Hydrogenated Coco-Glycerides, 1,2-Hexanediol, Glycine Max Seed Extract (10,000Ppm), Ceramide NP, Melia Azadirachta (Neem) Flower Extract, Melia Azadirachta (Neem) Leaf Extract, Panthenol, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ocimum Sanctum (Holy Basil) Leaf Extract, Corallina Officinalis (Algae) Extract, Glyceryl Stearate, Pentylene Glycol, Hydroxyethylacrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Boron Nitride, Palmitic Acid, Hydroxyacetophenone, Stearic Acid, Glyceryl Stearate Citrate, Dipotassium Glycyrrhizate, Ethylhexylglycerin, Hydrogenated Lecithin, Adenosine, Tromethamine, Sorbitan Isostearate, Dextrin, Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum, Carbomer, Disodium EDTA, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract

Informacion shtesë

ml

80

Brand

Round Lab

Related Products