Round Lab Mugwort Calming Toner

Round Lab Mugwort Calming Toner

3,500L

Round Lab Mugwort Calming Toner qetëson lëkurat e irrituara duke rifreskuar dhe forcuar lëkurën.

Availability: S’ka stok SKU: 10573 Kategori: , , ,

Përshkrim

Round Lab Mugwort Calming Toner
Round Lab Mugwort Calming Toner qetëson lëkurat e irrituara duke rifreskuar dhe forcuar lëkurën.
Ektraktet e Mugwort me veti anti-inflamatore, e bëjnë të shëndetshme lëkurën e ndjeshme dhe me akne. Ndërkohë madecassosidet ofrojnë zbutjen e lëkurës.

Ky produkt është pa aroma dhe ngjyra artificiale, pa parabene, sulfate, produkte shtazore, alkool, vaj mineral, vajra esencialë dhe pa silikon.

Përdorimi

Pasi keni pastruar fytyrën aplikojeni lehtë në lëkurë me pambuk.

Ingredientët
Purified Water, Dipropylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Glycereth-26, Pentylene Glycol, Artemisia Vulgaris Extract (10,000 Ppm), Chondrus Crispus Extract, Saccharum Officinarum Extract, Betaine, Panthenol, Madecassoside, Ethylhexylglycerin, Sodium Citrate, Citric Acid, Dipotassium Glycyrrhizate, Biosaccharide Gum-1, Dextrin, Xanthan Gum, Theobroma Cacao Seed Extract

Informacion shtesë

ml

300

Brand

Round Lab

Related Products