ROUND LAB Mugwort Calming Cream

ROUND LAB Mugwort Calming Cream

3,500L

Një krem me Mugwort që është i shkëlqyer në qetësimin e lëkurës falë Madecassoside.

SKU: 10465 Kategori: ,

Përshkrim

ROUND LAB Mugwort Calming Cream
Një krem me Mugwort që është i shkëlqyer në qetësimin e lëkurës falë Madecassoside.

Vitamina A, vitamina B dhe beta-Karoteni e qetësojnë lëkurën. Mbron lëkurën nga stimujt e jashtëm duke siguruar lagështi.

Mugwort dhe madecassoside qetësojnë thellë ndërsa zvogëlojnë inflamacionin dhe skuqjen.
Vaji i farës së kajsisë vepron si zbutës.

Përdorimi

Pas rutinës së përditshme të kujdesit ndaj lëkurës, aplikoni sasi të përshtatshme në fytyrë dhe qafë. Masazhoni derisa të përthithet plotësisht.

Ingredientët
Purified Water, Glycerin, Dipropylene Glycol, Vinyl Dimethicone, Ethanol, Butylene Glycol, Caprylyl Methicone, 1,2-Hexanediol, (Bulgarian) Mugwort Extract, Apricot Seed Oil,Apricot Seed Oil, Shea Butter, Madecassoside, Hydrolyzed Okra Extract, White Lupine Seed Extract, Drumstick Seed Extract, Pentyleneglycol, Cetearyl Glucoside, Isoamyl Laurate, Polymethylsilsesquioxane, Hydroxyethyl Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Tromethamine, C12-20 Alkyl Glucoside, Glyceryl Acrylate/​Acrylic Acid Copolymer, Ethylhexylglycerin, Sorbitan Isostearate, Dextrin, Sodium Phytate, C14-22 Alcohols, Cetearyl Alcohol, Carbomer, Cacao Seed Extract

Informacion shtesë

ml

80

Brand

Round Lab

Related Products