ROUND LAB 1025 Dokdo Cream 80ml

ROUND LAB 1025 Dokdo Cream 80ml

3,500L

Një krem i përditshëm fytyre që hidraton dhe forcon barrierën natyrore të lëkurës.

Availability: S’ka stok SKU: 10464 Kategori: , , ,

Përshkrim

ROUND LAB 1025 Dokdo Cream 80ml
Një krem i përditshëm fytyre që hidraton dhe forcon barrierën natyrore të lëkurës. I mbushur me ujin e thellë të ishullit Dokdo, i pasur me minerale për të mbështetur rigjenerimin natyral të qelizave të lëkurës dhe balancimin e saj.

Përmban tre forma të ndryshme të acidit hialuronik për të hidratuar dhe ushqyer lëkurën.

Ndihmon sipërfaqen e lëmuar të lëkurës dhe siguron hidratim intensiv që zgjat deri në 24 orë. Ceramidet, përbërës i shkëlqyer hidratues ndihmojnë në forcimin e barrierës së lëkurës.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë lëkurën e ndjeshme.
Përqmban tre lloje të acideve hialuronike që furnizojnë lëkurën me hidratim.

Përmban pesë lloje të ceramidit që mbrojnë lëkurën nga stimujt e jashtëm dhe i japin efekt antiage.

-Eshtë formuluar me teksturë balmi që formon film lagështie dhe e lë lëkurën elastike.

Përdorimi

Si hapi i fundit i kujdesit të lëkurës, përhapeni në të gjithë fytyrën dhe qafën.

Ingredientët
Purified Water, Glycerin, Caprylic/​Capric Triglyceride, Dipropylene Glycol, Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin), Cetearyl Alcohol, Methyl Trimethicone, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Methicone, Phenyl Trimethicone, C12-16 Alcohols, Shea Butter, Sea Water, Irish Moss Extract, Sugar Cane Extract, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Stearate SE, Ceramide AP, Ceramide AS, Ceramide EOP, Ceramide NP, Ceramide NS, Polymethylsilsesquioxane, Palmitic Acid, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Hydrogenated Lecithin, Carnauba Wax, Stearic Acid, Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/​VP Copolymer, Ethylhexylglycerin, Glyceryl Caprylate, Allantoin, Panthenol, Butylene Glycol, Beta-Glucan, Cholesterol, Phytosphingosine, Disodium EDTA

Informacion shtesë

ml

80

Brand

Round Lab

Related Products