Rom&nd Han All Lash Serum

Përshkrim

Rom&nd Han All Lash Serum
Një serum qerpikësh me bazë ujore që ushqen qerpikët tuaj, duke i mbajtur ata të fortë dhe të pastër.
Peptidet e pasura aktivizojnë keratinën në proteinat e qerpikëve, duke i forcuar qerpikët . Hyalonbale, një përbërës i patentuar, i mban qerpikët me shkëlqim, ndërsa ekstrakti i sojës ofron lëndë ushqyese shtesë. Serumi ka një strukturë jo ngjitëse dhe formula e tij nuk njollos sytë dhe nuk shkakton grumbullim të mukusit.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Përdorimi:
Para se të flini, aplikojeni në hapin e fundit të kujdesit të lëkurës. Pasi të keni lyer të gjithë qerpikët me furçë, mbyllni sytë dhe aplikojeni në pjesën e përparme dhe të pasme të syve.

Informacion shtesë

ml

8

Brand

Rom&nd

Related Products