Rom&nd glasting melting balm

Rom&nd glasting melting balm

1,350L

Dëshironi nje balm hidratues për buzët,por në të njëjtën kohë dhe me pigment? Ndryshe nga balmet me ngjyra të buzëve që thahen sa më shumë që aplikoni dhe shkaktojnë vetëm qeliza të vdekura të lëkurës, sistemi i mbajtjes së ujit të këtij produkti formon një shtresë mbrojtëse shumë hidratuese për të bllokuar lagështinë nga ikja me strukturën e tij elastike.

SKU: 11623 Kategori: , , ,
Spastroje

Përshkrim

Dëshironi nje balm hidratues për buzët,por në të njëjtën kohë dhe me pigment? Ndryshe nga balmet me ngjyra të buzëve që thahen sa më shumë që aplikoni dhe shkaktojnë vetëm qeliza të vdekura të lëkurës, sistemi i mbajtjes së ujit të këtij produkti formon një shtresë mbrojtëse shumë hidratuese për të bllokuar lagështinë nga ikja me strukturën e tij elastike.

Duke përdorur vajra hidratues vegan me bazë bimore, të tilla si vaji i arganit, vaji Rosa Canina dhe Oenothera Biennis, siguron nje hidratim qe zgjat ne kohe.

Ka një formacion ngjyrash që nuk është parë kurrë si coco nude,nougat sand,coralia dhe peonies.

Është një linjë e re që përmban përbërës jo irritues me bazë bimore dhe ngjyra të gjalla të rom&nd, në mënyrë që çdokush të mund të zgjedhë lehtësisht nuancat vegane.

Nuancat:

  • 01.Coco nude
  • 05.Nougat sand
  • 08.Coralia
  • 09.Peonies

Ingredientët:

Diisostearyl Malate, Bis-Behenyl/Isostearyl/Phytosteryl Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Paraffin, Tridecyl Trimellitate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Microcrystalline Wax, Sorbitan Isostearate, 1,2-Hexanediol, Disteardimonium Hectorite, Synthetic Wax, Ethylene/Propylene Copolymer, Propylene Carbonate, Titanium Dioxide (CI 77891), Fragrance, Limonene, Linalool, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Camellia Japonica Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Rosa Canina Fruit Extract, Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract, Iron Oxide Red (CI 77491), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Yellow 5 Lake (CI 19140), Red 7 Lake (CI 15850), Olea Europaea (Olive) Fruit Oi, Red 28 Lake (CI 45410), Iron Oxide Black (CI 77499), Yellow 6 lake (CI 15985), Blue 1 Lake (CI 42090)

Informacion shtesë

Nuanca

01.Coco nude, 05.Nougat sand, 08.Coralia, 09.Peonies

Brand

Rom&nd

Related Products