Pyunkang Yul Skin Quick Moisturizing Professional Hand Cream

Përshkrim

Pyunkang Yul Skin Quick Moisturizing Professional Hand Cream
I dobishëm për larjen e vazhdueshme të duarve, kremi profesional i duarve hidratues i shpejtë i Pyunkang Yul përdor 5 acide të ndryshme hialuronik për të hidratuar menjëherë dhe thellësisht lëkurën. Me ekstrakt kaktusi, i cili përmban 8 herë sasinë e përbërësve hidratues dhe vitaminave si aloe, ky krem i butë përthithet shpejt dhe lehtë për të qetësuar lëkurën e irrituar dhe të plasaritur. Ekstrakti i rrënjës së barberit ndihmon në uljen e nxehtësisë së lëkurës dhe zbutjen e lëkurës, ndërsa Centella asiatica ushqen dhe riparon më tej lëkurën. Ekstrakti i Scrophularia buergeriana ndihmon në rigjallërimin dhe zbutjen e lëkurës, duke përmirësuar elasticitetin, dhe vaji i farës së jojobës formon një pengesë të fortë lagështie dhe minimizon çdo humbje lagështie.

Përdorimi:
Aplikoni sasinë e dëshiruar në duar dhe fërkojini së bashku që të përthithen. Riaplikoni sipas nevojës.

EWG Rating 1-2: Water, Glycerin, Dipropylene Glycol, Ethylhexyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Dicaprylyl Ether, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Panthenol, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium Acetylated Hyaluronate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Cereus Grandiflorus (Cactus) Extract, Coptis Chinensis Root Extract, Phellodendron Amurense (Amur Cork Tree) Bark Extract, Scrophularia Buergeriana Root Extract, Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract, Honey Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Glyceryl Caprylate, Sorbitan Stearate, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Tromethamine, Xanthan Gum, Tocopherol, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol EWG Rating N/A: Gardenia Jasminoides (Gardenia) Fruit Extract, Piper Methysticum (Kava Kava) Root Extract

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Pyunkang Yul

Related Products