Pyunkang Yul – Moisture Skincare Set

Pyunkang Yul – Moisture Skincare Set

6,500L

Set special nga Pyunkang Yul që paraqet serinë e tyre të njohur hidratuese.

SKU: 10585 Kategori: , ,

Përshkrim

Pyunkang Yul – Moisture Skincare Set
Set special nga Pyunkang Yul që paraqet serinë e tyre të njohur hidratuese. Ky set special për kujdesin e lëkurës vjen me tre artikuj në madhësi të plotë: Toner Essence, Moisture Serum dhe Krem Nutrition.

1.Essence Toner: Një tonik hidratues i formuluar me celulozë hidroksietile, argininë dhe ekstrakt të rrënjës së astragalusit për të përmirësuar lëkurën.
Si të përdorni: Aplikoni një sasi të moderuar në një copë pambuku dhe fshijeni butësisht në fytyrë.

2.Moisture Serum: nje kombinim perfekt i hidratimit dhe ushqyerjes me vaj ulliri e cila formon nje barrierë yndyrore që ndihmon lëkurën të ruajë lagështinë. 
I mbushur me 15 lloje përbërësish kryesorë, përfshin ekstraktin Coptis Chinensis (Goldthread) që mbron lëkurën nga irritimet e jashtme dhe glicerinë që e mban lëkurën të hidratuar.
Si të përdorni: Vendosni sasinë e duhur nga serumi dhe aplikojeni në të gjithë fytyrën, riaplikoni për rezultate më të mira.

3.Nutrition Cream: Një krem fytyre me konsistencë të butë dhe ushqyese që i jep lagështi të thellë lëkurës, duke ju dhënë një pamje jashtëzakonisht të shndritshme. 
I mbushur me 21 lloje përbërësish kryesorë , përfshin ekstraktin e Qumështit Mongol që mbron lëkurën nga irritimet e jashtme, gjalpë Shea, Butilen Glikol si hidratues, Dylli i Bletës që parandalon humbjen e lagështisë.
Si të përdorni: Merrni sasinë e duhur me një spatul. Aplikojeni në të gjithë fytyrën dhe prekni lëkurën lehtë për përthithje totale.

Brand

Pyunkang Yul

Related Products