Pyunkang Yul Moisture Serum

Pyunkang Yul Moisture Serum

2,800L

Serumi hidratues Pyunkang Yul qetëson dhe rifreskon lekuren ndërsa siguron hidratim të thellë. Tekstura e lehtë e ngjashme me locion përhapet lehtësisht dhe përthithet shpejt pa lene ndjesi ngjitese.

SKU: 11274 Kategori: , , Etiketa: , ,

Përshkrim

Pyunkang Yul Moisture Serum
Formuluar për të ndihmuar lëkurën të arrijë proporcionin e saj optimal të lagështisë dhe vajit për një teksture të balancuar dhe rrezatuese. Sekreti është në kombinimin e duhur të përbërësve, duke përfshirë ekstraktin e rrënjës së Astragalus Membranaceus dhe vajin e ullirit. Serumi hidratues Pyunkang Yul qetëson dhe rifreskon lekuren ndërsa siguron hidratim të thellë. Tekstura e lehtë e ngjashme me locion përhapet lehtësisht dhe përthithet shpejt pa lene ndjesi ngjitese.

Ekstrakt Japonez Coptis: Një barishte medicinale tradicionale nga Azia Lindore e njohur për efektet e saj antioksiduese, anti-inflamatore dhe antimikrobike në lëkurë.
Vaji i ullirit: Një hidratues i shkëlqyer natyral. I pasur me acide yndyrore, squalane natyrale dhe vitaminë E.

Përdorimi:
Pas pastrimit dhe tonifikimit, aplikojeni serumin në të gjithë lëkurën, masazhoni butësisht në mënyrë të barabartë në fytyrë dhe qafë.

Ingrediente
Astragalus Membranaceus Root Extract, Butylene Glycol, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, 1,2-Hexanediol, Stearic Acid, Polysorbate 60, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Sorbitan Sesquioleate, Glyceryl Caprylate, Hydroxyethylcellulose, Carbomer, Arginine, Dimethicone

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Pyunkang Yul

Related Products