Pyunkang Yul Moisture Cream

-28%

Pyunkang Yul Moisture Cream

Çmimi origjinal qe: 3,200L.Çmimi i tanishëm është: 2,300L.

Kremi Pyunkang Yul Moisture është një hidratues i fuqishëm ditor për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht ato të ndjeshme, të prirur ndaj akneve ose të yndyrshme.

Përshkrim

Pyunkang Yul Moisture Cream
Kremi Pyunkang Yul Moisture është një hidratues i fuqishëm ditor për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht ato të ndjeshme, të prirur ndaj akneve ose të yndyrshme.

Formuluar me përbërës të sigurt dhe të butë pa aromë dhe ngjyra artificiale, tekstura kremoze përhapet plotësisht, absorbohet lehtë, duke siguruar një përfundim të butë dhe pa u ndjerë i yndyrshëm ose ngjitës.

I përkryer për hidratim dhe mbajtjen e lëkurës shkëlqyese dhe rinore gjatë gjithë ditës.

Kremi i duhur neqoftëse :

– Lëkura juaj ka tendencë të jetë me shkëlqim dhe yndyrë
– Keni zmadhim të poreve dhe jeni të prirur ndaj akneve që lidhen me yndyrën e tepërt

Përdorimi

Merrni një sasi të vogël dhe masazhojeni në fytyrë dhe qafë. Prekni butësisht dhe shtypni derisa kremi të absorbohet plotësisht.
Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje.

Ingredientët
Coptis Japonica Root Extract, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Cetyl Ethylhexanoate, Butylene Glycol Dicaprylate/​Dicaprate, Isohexadecane, 1,2-Hexanediol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Sodium Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polysorbate 80, Glyceryl Caprylate

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Pyunkang Yul

Related Products