Pyunkang Yul – Highly Moisturizing Essence Mask Pack

Pyunkang Yul – Highly Moisturizing Essence Mask Pack

300L

Një sheet mask e mbushur me esencë shumë hidratuese për të rimbushur lëkurën e dehidratuar.

SKU: 10601 Kategori: ,

Përshkrim

Pyunkang Yul – Highly Moisturizing Essence Mask Pack
Një sheet mask e mbushur me esencë shumë hidratuese për të rimbushur lëkurën e dehidratuar.

Formuluar me ekstrakte bimore, 5 lloje të acidit hialuronik dhe agjentë të tjerë hidratues ushqejnë dhe hidratojnë dukshëm lëkurën dhe japin shkëlqim.

Gjithashtu e pasuruar me ceramide NP dhe panthenol bllokon ujin dhe e lë lëkurën të butë.

Përdorimi

Vendoseni pas pastrimit të fytyrës dhe vendosjes së tonerit (nqs e keni në rutinë). Shpaloseni maskën dhe hapeni në konturet e fytyrës. Lëreni për 10-20 minuta. Më pas hiqeni butësisht dhe masazhoni lehtësisht sasinë e esencës të mbetur në lëkurë.

Ingredientët
Water, Glycereth-26, Glycerin, Dipropylene Glycol, Panthenol, Betaine, Astragalus Membranaceus Root Extract, Artemisia Princeps Leaf Extract, Centella Asiatica Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Ceramide NP, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Hydrogenated Lecithin, Squalane, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Hydroxyethyl Urea, Methyl Gluceth-20, Carbomer, Xanthan Gum, Arginine, Propanediol, Butylene Glycol, Hydroxyacetophenone, 1,2-Hexanediol, Dipotassium Glycyrrhizate, Disodium EDTA

Informacion shtesë

ml

25

Brand

Pyunkang Yul

Related Products