PYUNKANG YUL Cleansing Foam 150ml

-40%

PYUNKANG YUL Cleansing Foam 150ml

Çmimi origjinal qe: 1,500L.Çmimi i tanishëm është: 900L.

Pastrues vakumi për poret

SKU: 10330 Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

PYUNKANG YUL Cleansing Foam 150ml
Pastrues vakumi për poret

Një shkumë pastruese e butë por e fuqishme e bërë me ekstrakt ledebouriella seseloides që sjell pastrim shumë efektiv me shumë flluska të lezetshme.
Konsistenca elastike e shkumës pastruese Pyunkang ngjitet në papastërtitë dhe vajin e bllokuar në poret, dhe i largon ato duke e lënë lëkurën të ndihet e pastër dhe e freskët pa u tharë.
Për të gjitha llojet e lëkurës.

Përdorimi
Përdoreni mëngjes dhe darkë si hapin e dytë të pastrimit.

Ingredientët
Saposhnikovia Divaricata Root Extract, Glycerin, Myristic Acid, Lauric Acid, Potassium Hydroxide, Stearic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Beeswax, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Glycol Distearate, Lauramide Dea, Glyceryl Stearate Se, Sodium Polyacrylate, Glyceryl Caprylate, Fragrance

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Pyunkang Yul

Related Products