Pyunkang Yul Black Tea Revitalizing Mask Pack

Sale

Pyunkang Yul Black Tea Revitalizing Mask Pack

240L2,240L

Një “sheet mask” që rimbush dhe ushqen aq bukur, për të ndihmuar lëkurën të rimarrë shkëlqimin e saj.

Spastroje

Përshkrim

Pyunkang Yul Black Tea Revitalizing Mask Pack 10pcs
Një “sheet mask” që rimbush dhe ushqen aq bukur, për të ndihmuar lëkurën të rimarrë shkëlqimin e saj.

Përbërësi kryesor është çaji i zi i fermentuar, i quajtur gjithashtu Kombucha, i cili forcon barrierën e lëkurës, duke nxitur rigjenerimin më të shpejtë të qelizave të lëkurës.

Peptidet ndihmojnë në zbutjen e dukshme të vijave të imta dhe rrudhave, zvogëlimin e poreve të dëmtuara dhe rritjen e elasticitetit të lëkurës.

Kombinuar me një përzierje të kolagjenit, lecithin, centella asiatica dhe ekstrakte boronice, kjo sjell lëndë thellësisht ushqyese në lëkurë dhe rrit shëndetin e përgjithshëm të saj.

Një dyshe e acidit hialuronik dhe ceramidit e mban lëkurën të hidratuar dhe parandalon humbjen e ujit.

Shtesa perfekte në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës, përgatituni që lëkura të jetë plotësisht e mbushur me vitalitet dhe të prisni lëkurë dukshëm më të re dhe më rrezatuese.

Përdorimi

Pas pastrimit dhe tonifikimit, aplikoni sheet mask në fytyrën tuaj.
Prisni 10-20 minuta para se të hiqni maskën.
Masazhoni butësisht esencën e mbetur në lëkurë dhe vazhdoni me rutinën tuaj.

Ingredientët
Water, Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Hydroxyethyl Urea, Camellia Sinensis Leaf Extract, Saccharomyces/Xylinum/Black Tea Ferment, Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tripeptide-1, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Keratin, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Broussonetia Extract, Glycine Max (Soybean) Seed Extract, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Hydrogenated Lecithin, Squalane, Ceramide NP, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Betula Platyphylla Japonica Juice, Coptis Japonica Root Extract, Houttuynia Cordata Extract, Centella Asiatica Extract, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Diethoxyethyl Succinate, Hydroxyethylcellulose, Carbomer, Arginine, Caramel, Dextrin, Adenosine, Disodium EDTA, Propanediol, Hydroxyacetophenone, 1,2-Hexanediol, Dipotassium Glycyrrhizate, Caprylyl Glycol, Pentylene Glycol, Ethylhexylglycerin. May contain additional ingredients.

Informacion shtesë

pcs

1pcs, 10pcs

Brand

Pyunkang Yul

Related Products