Pyunkang Yul Acne Spot Cream

Pyunkang Yul Acne Spot Cream

1,400L

Ky krem vepron në mënyrë efektive dhe të sigurt në lëkurën e prirur ndaj akneve. I fuqizuar nga tripeptidi i bakrit dhe ekstrakti i jamballit, ky krem me veprim të shpejtë qetëson inflamacionin dhe zvogëlon dukshëm skuqjen.

Përshkrim

Pyunkang Yul Acne Spot Cream
Ky krem vepron në mënyrë efektive dhe të sigurt në lëkurën e prirur ndaj akneve. I fuqizuar nga tripeptidi i bakrit dhe ekstrakti i jamballit, ky krem me veprim të shpejtë qetëson inflamacionin dhe zvogëlon dukshëm skuqjen.

Ndihmon gjithashtu në zvogëlimin e pamjes dhe teksturës së ashpër të lëkurës. Me kalimin e kohës, lëkura duket e shëndetshme dhe e rafinuar.

Formuluar me veti anti-bakteriale, kontrollon aknet ekzistuese dhe formimin e akneve të tjera.

Kremi pastron njollat, puçrrat, pikat e zeza dhe pikat e bardha. Ai zhbllokon butësisht poret dhe ndihmon në kontrollin e yndyrës, duke e lënë lëkurën të freskët dhe të butë.

Ideal për lëkurën e prirur ndaj akneve, përdorimi i vazhdueshëm siguron përforcim pozitiv-duke e mbajtur lëkurën pa njolla.

Linja e Akneve Pyunkang Yul është një linjë e specializuar për kujdesin e akneve e zhvilluar me recetën e pronarit nga Klinika e Mjekësisë Oriental Pyunkang.

Përdorimi

Shtypni një sasi të moderuar në dorën tuaj të pastër.
Aplikoni në zonat e synuara.
Prekni butësisht për thithje më të mirë..

Ingredientët
Water, Pentylene Glycol, Glycerin, Behenyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Niacinamide, Glyceryl Stearate, Dimethyl Sulfone, Silica, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Polysorbate 20, Allantoin, Madecassoside, Asiaticoside, Panthenol, Pyridoxine Hcl, Dipotassium Glycyrrhizate, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Xanthan Gum, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​VP Copolymer, Forsythia Suspensa Fruit Extract, Butylene Glycol, Centella Asiatica Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Copper Tripeptide-1, Hydroxyacetophenone, Myrtus Communis Extract, Tropaeolum Majus Extract, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA

Informacion shtesë

ml

15

Brand

Pyunkang Yul

Related Products