Pyunkang Yul ACNE Dressing Mask Pack (1 copë)

Përshkrim

Nje set sheet masks të specializuar për zona me akne. Shumë hidratuese dhe qetësuese, fokusi kryesorë është të vendoset mbi zonat në fytyrë me problematikë aknesh.
Paketa e maskave Pyunkang Yul është një paketë maskash me katër fletë të njomura me esencë që synon njollat ​​në të gjitha fazat, edhe para se t’i shihni ato në lëkurën tuaj. E formuluar për lëkurë të prirur ndaj njollave, kjo paketë maskash ofron trajtim maksimal të akneve për të parandaluar dhe pastruar njollat. Përmban gjithçka që ju nevojitet për të pastruar dhe hidratuar lëkurën.
Përdorimi:
Aplikoni një ose më shumë sheet mask në zonat e dëshiruara pasi të keni pastruar fytyrën dhe e mbajeni për 10-15 minuta. Hiqeni maskën dhe shpërndani esencën e mbetur në lëkurë.

Ingredientet
Water Glycerin Butylene Glycol Sodium Chloride Sodium Hyaluronate Salix Alba (Willow) Bark Extract Forsythia Suspensa Fruit Extract Cryptomeria Japonica Leaf Extract, Nelumbo Nucifera Leaf Extract PEG-60 Hydrogenated Castor Oil Pentylene Glycol 1,2-Hexanediol Caprylyl Glycol Ethylhexylglycerin Disodium EDTA

Brand

Pyunkang Yul

Related Products