Pyunkang Yul – Acne Cream

Pyunkang Yul – Acne Cream

1,700L

Kremi për Akne është një krem i lehtë në formë xheli, pa vaj, i cili ndihmon në qetësimin e lëkurës së irrituar nga faktorë të shumtë.

SKU: 10602 Kategori: , , ,

Përshkrim

Pyunkang Yul – Acne Cream
Kremi për Akne është një krem i lehtë në formë xheli, pa vaj, i cili ndihmon në qetësimin e lëkurës së irrituar nga faktorë të shumtë.

Kremi Pyunkang Yul për aknet është i mbushur me lëndë ushqyese botanike për ta lënë lëkurën tërësisht të pastër, të qetë dhe të mbrojtur.

Ekstrakti i frutave orsythia dhe ekstrakti i shelgut të bardhë që përmban produkti lehtëson me shpejtësi lëkurën e ‘acaruar’ dhe rregullon yndyrën e tepërt.

Përbërësit me peptide forcojnë barrierën e lëkurës dhe ndihmojnë në ruajtjen e lëkurës së shëndetshme.

Përdorimi

Merrni një sasi të moderuar kremi dhe aplikojeni në të gjithë fytyrën. Prekeni butësisht për absorbim më të mirë.

Ingredientët
Water, Glycerin, Dipropylene Glycol, Methylpropanediol, Glyceryl Acrylate/​Acrylic Acid Copolymer, Pvm/​Ma Copolymer, Niacinamide, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Dimethyl Sulfone, Pyridoxine Hcl, Forsythia Suspensa Fruit Extract, Butylene Glycol, Centella Asiatica Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Carbomer, Hydroxyethyl Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Tromethamine, Copper Tripeptide-1, Hydroxyacetophenone, Myrtus Communis Extract, Tropaeolum Majus Extract, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Pyunkang Yul

Related Products