PYUNKANG YUL Deep Clear Cleansing Balm 100ml

PYUNKANG YUL Deep Clear Cleansing Balm 100ml

2,000L

Përbërës të shëndetshëm me prejardhje nga bimët si vaji i farës së çajit jeshil dhe vaji i krundeve të orizit e bëjnë lëkurën të butë dhe e lënë të hidratuar.

SKU: 10326 Kategori: , , , Etiketa: ,

Përshkrim

PYUKANG YUL Deep Clear Cleasing Balm 100ml
Përbërës të shëndetshëm me prejardhje nga bimët si vaji i farës së çajit jeshil dhe vaji i krundeve të orizit e bëjnë lëkurën të butë dhe e lënë të hidratuar.
Vaji i farës së çajit jeshil, i cili është i pasur me vitamina dhe katekina, rregullon sebumin dhe lagështinë, qetëson lëkurën dhe ndihmon pastrimin duke e lënë atë të freskët.
Ekstrakti i pemës së çajit dhe ekstrakti Centella, të cilat ndihmojnë në qetësimin e lëkurës dhe e bëjnë atë më të shëndetshme.
Përbërësit si Ceramide dhe panthenol forcojnë barrierën e lëkurës.
I përshtatshëm edhe për lëkurat më të ndjeshme.

Përdorimi
Merrni një sasi të përshtatshme të balsamit pastrues dhe fërkojeni atë në një fytyrë të thatë duke masazhuar.
Lagni fytyrën me ujë për të pastruar butësisht derisa të marrë ngjyrë qumështi dhe shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

Ingredientët
Cetyl Ethylhexanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyethylene, Sorbitan Sesquioleate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Camellia Sinensis Seed Oil, Water, Centella Asiatica Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Extract, Houttuynia Cordata Extract, Panthenol, Ceramide NP, 1,2-Hexanediol, Glyceryl Stearate, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Pantolactone, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Potassium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium Acetylated Hyaluronate, Oryza Sative (Rice) Bran Oil, Glycerin, Hydrogenated Lecithin, Dipropylene Glycol, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, PEG-10 Isostearate, Phenoxyethanol, Fragrance

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Pyunkang Yul

Related Products