Purito Plainet Squalane Oil 100

-41%

Purito Plainet Squalane Oil 100

Çmimi origjinal qe: 1,700L.Çmimi i tanishëm është: 1,000L.

Rrjedhur 100% nga kallami i sheqerit, një vaj i lehtë dhe shumë-përdorues i squalanit depërton me shpejtësi në lëkurë duke e hidratuar menjëherë.

Përshkrim

Purito Plainet Squalane Oil 100
Rrjedhur 100% nga kallami i sheqerit, një vaj i lehtë dhe shumë-përdorues i squalanit depërton me shpejtësi në lëkurë duke e hidratuar menjëherë.
Ky vaj plotësues i fytyrës vepron për të rritur elasticitetin, ushqyer, qetësuar dhe zbutur linjat e imëta.
Vaji Squalane ndihmon në nxitjen e rigjenerimit të qelizave dhe zvogëlon shfaqjen e vijave të holla. Ky vaj vegan me bazë bimore përmirëson shëndetin e lëkurës duke qetësuar skuqjen dhe acarimin e saj.

Rekomandohet për :

Lëkurë e thatë dhe e dehidratuar
Lëkurë e ashpër dhe pa jetë
Ton i pabarabartë i lëkurës
Rrudhat & linjat e imëta

Përdorimi

1. Pastroni lëkurën tuaj
2. Përdorni një toner
3. Vendosni serumin
4. Nëse është e nevojshme, vendosni një krem hidratues
5. Masazhoni disa pika VAJ SQUALANE
6. Vendosni një krem kundër diellit gjatë ditës

Ingredientët
Squalane Oil 100%

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Purito

Related Products