Purito Hydrop Sweet Gel Mask

-55%

Purito Hydrop Sweet Gel Mask

Çmimi origjinal qe: 2,200L.Çmimi i tanishëm është: 1,000L.

Maska Purito Hydrop Sweet Gel është një maskë e mrekullueshme në trajtë xheli, ultra hidratuese.

SKU: 11189 Kategori: , , ,

Përshkrim

Purito Hydrop Sweet Gel Mask
Maska Purito Hydrop Sweet Gel është një maskë e mrekullueshme në trajtë xheli, ultra hidratuese.
Kjo maskë siguron që lëkura juaj të hidratohet thellësisht , duke e bërë atë ideale për lëkurën e thatë dhe të dehidratuar. Formula përmban Gluconolactone për një eksfolim të butë dhe ndihmon në forcimin e barrierës së lëkurës suaj . Kombinimi i përbërësve Betaine dhe Squalane i japin lëkurës suaj një nxitje hidratimi duke lënë lëkurën elastike dhe të butë pas larjes. Gjithashtu ndihmojnë në minimizimin e shfaqjes së linjave të holla.
Lloji i lëkurës: Lëkurë e thatë , me njolla dhe e dehidratuar.

Përdorimi:
Lani fytyrën dhe aplikoni maskën. Lëreni për 15 minuta para se ta shpëlani me ujë të vakët.

Ingredientët
Water, Glucose, Glycerin, Diglycerin, Methyl Gluceth-20, Sucrose, 1,2-Hexanediol, Gluconolactone, Betaine, Squalane, Carbomer, Tromethamine, Xylitol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydroxyacetophenone, Pentylene Glycol, Dipotassium Glycyrrhizate, Disodium EDTA, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Allantoin, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate

Informacion shtesë

g

100

Brand

Purito

Related Products