Petitfee Gold & Snail Hydrogel Beauty Mask Pack

Petitfee Gold & Snail Hydrogel Beauty Mask Pack

200L

Ekstrakti i floririt dhe i kërmillit depërtojnë në lëkurë me shpejtësi dhe ndihmojnë për ta bërë lëkurën tuaj të fortë, të shëndetshme dhe me shkëlqim.

Availability: S’ka stok SKU: 10795 Kategori: , ,

Përshkrim

Petitfee Gold & Snail Hydrogel Beauty Mask Pack
Ekstrakti i floririt dhe i kërmillit depërtojnë në lëkurë me shpejtësi dhe ndihmojnë për ta bërë lëkurën tuaj të fortë, të shëndetshme dhe me shkëlqim.

Mucina nga ekstrakti i kërmillit, Allantoina, acidi glikolik, kolagjeni dhe elastina e bëjnë lëkurën tuaj të shëndetshme.

Energjia e artë dhe përbërësit efektivë e mbajnë lëkurën të lëmuar dhe të fortë plus i japin efekt tonifikues asaj.

Hidroxheli është ujë në formë xhelore që i jep lëkurës hidratim të jashtëzakonshëm.

*E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës

Përdorimi

Vendoseni maskën në fytyrë. Lëreni për rreth 30 deri në 40 minuta. Hiqeni dhe masazhoni për përthithje më të mirë të solucionit të mbetur.

Ingredientët
Aqua/Water, Glycerin, Calcium Chloride, Butylene Glycol, Ceratonia Siliqua Gum, Xanthan Gum, Carrageenan, Glucomannan, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Dextrin, Phenoxyethanol, Snail Secretion Filtrate, Alcohol, Chlorphenesin, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Synthetic Fluorphlogopite; 1,2-Hexanediol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Houttuynia Cordata Extract, Artemisia Princeps Leaf Extract, Citrus Junos Fruit Extract, Caprylyl Glycol, Titanium Dioxide, Disodium EDTA, Methylparaben, Parfum, Triethanolamine, Ethylhexylglycerin, Tin Oxide, Hexyl Cinnamal, Limonene, CI 77480/Gold, CI 77491.

Informacion shtesë

Copë

5

Brand

Petitfee

Related Products