Peripera Ink Velvet Lip Tint 29 Cocoa Nude

-7%

Peripera Ink Velvet Lip Tint 29 Cocoa Nude

Çmimi origjinal qe: 1,600L.Çmimi i tanishëm është: 1,490L.

Availability: S’ka stok SKU: 11247 Kategori: ,

Përshkrim

Peripera Ink the Velvet Lip Tint 29 Cocoa Nude
Tërhiqni vëmendje kudo që shkoni me këtë nuancë buzësh nga Peripera.
E formuluar me vaj jojoba, acid hialuronik dhe kolagjen detar për të hidratuar buzët.
Formula hidratuese aplikohet lehtësisht dhe ofron një ngjyrë të gjallë afatgjatë.

Dimethicone, dimethicone/vinyl dimethicone crosspolymer, water, polyglyceryl-2 triisostearate, titanium dioxide (ci 77891), cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, isododecane, butylene glycol, vinyl dimethicone/methicone silsesquioxane crosspolymer, dimethicone crosspolymer, iron oxide yellow(ci 77492), yellow 6 (ci 15985), diisostearyl malate, iron oxide black (ci 77499), peg-60 hydrogenated castor oil, vp/hexadecene copolymer, 1,2-hexanediol, iron oxide red (ci 77491), disteardimonium hectorite, phenoxyethanol, red 7 (ci 15850), aluminum hydroxide, blue 1 (ci 42090), fragrance, propylene carbonate, red 33 (ci 17200), yellow 5 (ci 19140).

Brand

Peripera

Related Products