Peripera Ink Velvet Lip Tint 24 Milky Nude

Përshkrim

Peripera Ink the Velvet Lip Tint 24 Milky Nude
Tërhiqni vëmendje kudo që shkoni me këtë nuancë buzësh nga Peripera.
E formuluar me vaj jojoba, acid hialuronik dhe kolagjen detar për të hidratuar buzët.
Formula hidratuese aplikohet lehtësisht dhe ofron një ngjyrë të gjallë afatgjatë.

Brand

Peripera

Related Products