Peripera Ink Velvet Intense Stick 07 Sand

Përshkrim

Peripera Ink Velvet Intense Stick 07
Një buzëkuq që ndihmon në krijimin e një pamje kadifeje të buzëve me ngjyra të gjalla. Një version intensiv i produktit më të shitur Peripera Ink The Velvet Stick.
Rrëshqet në buzë pa probleme dhe pa grumbullim. Ofron ngjyrë të gjallë që rri bukur për të ruajtur atë pamje të mrekullueshme të buzëve për një kohë të gjatë pa shenja.

Ingredientët

Dimethicone, Tridecyl Trimellitate, Synthetic Fluorphlogopite, Silica, Diisostearyl
Malate, Paraffin, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglyceryl-2 Triisostearate,
Titanium Dioxide (CI 77891), Polyethylene, Microcrystalline Wax, Iron Oxide
Yellow(CI 77492), Dimethicone Crosspolymer, Polyhydroxystearic Acid,
HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Fragrance, Red 7 (CI 15850), Iron
Oxide Black (CI 77499), Triethoxycaprylylsilane, PEG-10 Dimethicone, Blue 1
(CI 42090), Yellow 5 (CI 19140), Iron Oxide Red (CI 77491), Yellow 6 (CI
15985), Red 28 (CI 45410)

Informacion shtesë

g

3.7

Brand

Peripera

Related Products