Peripera Ink Airy Velvet 24 Heavenly Peach

Peripera Ink Airy Velvet 24 Heavenly Peach

1,600L

Ingredientet
Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Cyclohexasiloxane, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Yellow 6 Lake (CI 15985), 1,2-Hexanediol, Red 28 Lake (CI 45410), Cyclotetrasiloxane, Phenoxyethanol, Fragrance, Tocopheryl Acetate, Red 27 (CI 45410:1), Camellia Sinensis seed oil, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Mangifera Indica (Mango) Seed Oil

Availability: S’ka stok SKU: 11248 Kategori: , , ,

Përshkrim

Peripera Ink Airy Velvet Lip Tint 24 Heavenly Peach
Ngjyra të lehta verore që përhtaten mirë dhe pa nevojën e make up. Perfekte për look me gradient. Hidraton dhe fsheh carjet e buzëve.
Ngjyrë e pasur e cila përshtatet shumë mirë me lëkurën dhe ka pigmentim të lartë. Ofron ngjyrë afatgjatë. Nuk lë ndjesi ngjitëse madje ka një përfundim semi-mat.

Ingredientet
Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Cyclohexasiloxane, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Yellow 6 Lake (CI 15985), 1,2-Hexanediol, Red 28 Lake (CI 45410), Cyclotetrasiloxane, Phenoxyethanol, Fragrance, Tocopheryl Acetate, Red 27 (CI 45410:1), Camellia Sinensis seed oil, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Mangifera Indica (Mango) Seed Oil

Brand

Peripera

Related Products