Peripera Ink Airy Velvet 03 Cartoon Coral

Peripera Ink Airy Velvet 03 Cartoon Coral

1,600L

Ingredientet
Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Cyclohexasiloxane, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Titanium Dioxide, 1,2-Hexanediol, Talc, Red Iron Oxide, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Phenyl Trimethicone, Butyloctyl Salicylate, Ethylhexyl Salicylate, Cyclotetrasiloxane, Phenoxyethanol, Phloxine B, Sunset Yellow FCF, Tocopheryl Acetate, Yellow Iron Oxide, C30-45 Alkyl Dimethicone, Fragrance, Benzyl Benzoate, Linalool, Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Green Tea Seed Oil, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Mangifera Indica (Mango) Seed Oil

Availability: S’ka stok SKU: 11249 Kategori: , , ,

Përshkrim

Peripera Ink Airy Velvet Lip Tint 03 Cartoon Coral
Ngjyra të lehta verore që përhtaten mirë dhe pa nevojën e make up. Perfekte për look me gradient. Hidraton dhe fsheh carjet e buzëve.
Ngjyrë e pasur e cila përshtatet shumë mirë me lëkurën dhe ka pigmentim të lartë. Ofron ngjyrë afatgjatë. Nuk lë ndjesi ngjitëse madje ka një përfundim semi-mat.

Ingredientet
Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Cyclohexasiloxane, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Titanium Dioxide, 1,2-Hexanediol, Talc, Red Iron Oxide, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Phenyl Trimethicone, Butyloctyl Salicylate, Ethylhexyl Salicylate, Cyclotetrasiloxane, Phenoxyethanol, Phloxine B, Sunset Yellow FCF, Tocopheryl Acetate, Yellow Iron Oxide, C30-45 Alkyl Dimethicone, Fragrance, Benzyl Benzoate, Linalool, Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Green Tea Seed Oil, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Mangifera Indica (Mango) Seed Oil

Brand

Peripera

Related Products