Organic shop Volumizing Hair Mask Fig & Rosehip

Organic shop Volumizing Hair Mask Fig & Rosehip

900L

Maskë flokësh për flokë të shndritshëm, me fiq dhe bajame organike.

Availability: S’ka stok SKU: 11103 Kategori: , , ,

Përshkrim

Organic shop Volumizing Hair Mask Fig & Rosehip
Maskë flokësh për flokë të shndritshëm, me fiq dhe bajame organike.
Kjo maskë e pasur e flokëve është krijuar me ekstrakt fiku organik dhe vaj organik bajame, kujdeset për flokët tuaj duke i dhënë atyre një shkëlqim të mëndafshtë, butësi dhe elasticitet shtesë në strukturën e saj, duke e bërë më të lehtë krehjen.

Përdorimi:
Aplikojeni maskën në flokë të freskët pas larjes me shampo, lëreni për 2-3 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm. Përdoreni 2-3 herë në javë. Mund të aplikohet edhe në rrënjët e flokëve.

Ingredientët
Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Distearoylethyl Dimonium Chloride, Cocos Nucifera Oil, Ficus Carica Fruit Extract*, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Tocopherol, Hydrolyzed Wheat Protein, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum**, CI 77491.

Informacion shtesë

ml

250

Brand

Organic Shop

Related Products