Organic Shop Body Dessert Strawberry & Chocolate Moisturising Body Mousse

Organic Shop Body Dessert Strawberry & Chocolate Moisturising Body Mousse

1,300L

Mousse hidratuese për trupin me luleshtrydhe dhe çokollatë, trajton lëkurën tuaj me butësi dhe rehati të mrekullueshme.

Availability: S’ka stok SKU: 11104 Kategori: , , ,

Përshkrim

Organic Shop Body Dessert Strawberry & Chocolate Moisturising Body Mousse
Mousse hidratuese për trupin me luleshtrydhe dhe çokollatë, trajton lëkurën tuaj me butësi dhe rehati të mrekullueshme.

Luleshtrydhet organike ushqejnë lëkurën duke e forcuar atë me aromën e frutave të verës, vaji i kokosit zbut, vaji organik i arrës së pishës dhe kakaoja rrisin elasticitetin dhe tonifikojnë, ndërsa vaji i manoahut është një lëndë ushqyese thelbësore që hidraton dhe mbron lëkurën duke parandaluar skuqjen.
Pa parabenë. SLS dhe silikone.
Prodhuar me përbërës organikë të çertifikuar.

Përdorimi:
Aplikoni një sasi të vogël në lëkurë të thatë me një masazh të lehtë.

Ingredientët
Aqua with infusion of extracts: Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Juglans Regia (Walnut) Seed Oil, Gardenia Taitensis Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Isopropilpalmitate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Xantan Gum, SodiumHydroxide, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid, CI 75125.

Informacion shtesë

ml

450

Brand

Organic Shop

Related Products