One Thing Moisture Plus Cream

One Thing Moisture Plus Cream

3,400L

Hidratuesi i One Thing eshte i perbere nga caji jeshil dhe lengu i Birch tree si baze e ketij kremi duke ofruar benefite hidratuee dhe zbutese per lekuren.

Availability: S’ka stok SKU: 10507 Kategori: , , ,

Përshkrim

One Thing Moisture Plus Cream
Hidratuesi i One Thing eshte i perbere nga caji jeshil dhe lengu i Birch tree si baze e ketij kremi duke ofruar benefite hidratuee dhe zbutese per lekuren.
Permban Adenosine, Hyaluronic Acid, Kollagjen dhe Elastin te cilat ruajne hidratimin dhe forcojne barrierat mbrojtese te lekures. Gjithshtu ruajne qendrueshmerine e lekures dhe permiresojne elasticitetin.
Rekomandohet per ata qe jane ne kerkim te nje produkti qetesues per lekuren me veti zbutese natyrale dhe ingredient hidratues. I shkelqyer per lekura sensitive.

Perdorimi

Aplikoni nje sasi te moderuar ne fytyre dhe qafe pasi keni mbaruar rutinen tuaj te fytyres, si hidratues. Aplikojeni butesisht derisa te absorbohet nga lekura.

Ingredientët
Betula Platyphylla Japonica Juice, Camellia Sinensis Leaf Water, Butylene Glycol, Glycerin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetearyl Alcohol, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Caprylic/​Capric Triglyceride, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Panthenol, Beeswax, Cyclomethicone, Ethylhexylglycerin, Arginine, Carbomer, Allantoin, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Elastin, Dimethicone/​Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Adenosine, Sodium Hyaluronate, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil

Informacion shtesë

ml

50

Brand

One Thing

Related Products