One Thing Bifida Ferment Lysate

One Thing Bifida Ferment Lysate

3,000L

Ky produkt 100% bimor sjell shume perfitime per lekuren. I pasur me proteina, laktoze, acid laktik dhe vitamina.

SKU: 10502 Kategori: , , ,

Përshkrim

One Thing Bifida Ferment Lysate
Ky produkt 100% bimor sjell shume perfitime per lekuren. I pasur me proteina, laktoze, acid laktik dhe vitamina.

• Rigjeneron lekuren.
• Ndihmon ne reduktimin e problematikave te lekures.
• Ka efektin e nje barriere per demtuesit e lekures.
• Ushqen lekuren e demtuar pa jete dhe shton hidratimin e saj.
• Eliminon grumbullimin e lekures se vdekur dhe e ben ate te shndritshme.

Perdorimi

Perdoreni si hapin e pare ne rutinen tuaj te kujdesit per fytyren duke e aplikuar me pambuk ose perdoreni duke e sprucuar ne fytyre pasi ta vendosni ne nje sprucues.

Ingredientët
Bifida Ferment Lysate, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Ethylhexylglycerin

Informacion shtesë

ml

150

Brand

One Thing

Related Products