ONDO BEAUTY 36.5 CAFFEINE & GREEN TEA ANTIOXIDANT EYE PATCHES

Sale

ONDO BEAUTY 36.5 CAFFEINE & GREEN TEA ANTIOXIDANT EYE PATCHES

Çmimi origjinal qe: 2,900L.Çmimi i tanishëm është: 2,610L.

Maskat për konturet e syve me hidrogel me kafeinë dhe çaj jeshil reduktojnë shfaqjen e rrudhave, rrathëve të errët dhe fryrjen rreth syve.
Maska vegane ,janë të formuluara me niacinamide të pasura me antioksidantë, çaj jeshil, kafeinë, xhenxhefil, të cilat ndihmojnë në reduktimin e shenjave të lodhjes, trajtimin e rrudhave dhe rigjallërimin e lëkurës. Formuluar me 14% glicerinë me origjinë bimore, që gjendet natyrshëm në lëkurë, njollat hidratojnë dhe bllokojnë lagështinë e lëkurës për një pamje të qëndrueshme të lëkurës. Maskat e syve me kafeinë dhe çaj jeshil janë pa egërsi dhe pa aromë sintetike.

SKU: 11650 Kategori: , , , ,

Përshkrim

Maskat për konturet e syve me hidrogel me kafeinë dhe çaj jeshil reduktojnë shfaqjen e rrudhave, rrathëve të errët dhe fryrjen rreth syve.
Maska vegane ,janë të formuluara me niacinamide të pasura me antioksidantë, çaj jeshil, kafeinë, xhenxhefil, të cilat ndihmojnë në reduktimin e shenjave të lodhjes, trajtimin e rrudhave dhe rigjallërimin e lëkurës. Formuluar me 14% glicerinë me origjinë bimore, që gjendet natyrshëm në lëkurë, njollat hidratojnë dhe bllokojnë lagështinë e lëkurës për një pamje të qëndrueshme të lëkurës. Maskat e syve me kafeinë dhe çaj jeshil janë pa egërsi dhe pa aromë sintetike.
Përdorimi: Përdorni copëza me kafeinë dhe çaj jeshil për të hidratuar zonat e ndjeshme rreth syve, buzëve, ballit, qafës.
Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës
Përbërësit kryesorë: 5% çaj jeshil, 2% niacinamide, 1% kafeinë.
Përdorimi:
Përdorni shpatullën për të ndarë njollat dhe për t’i aplikuar ato në lëkurë të pastruar. Hiqeni pas 20-30 minutash dhe hidheni. Masazhoni butësisht esencen e mbetur për të përmirësuar përthithjen. Përdorimi i shpeshtë mund të përmirësojë rezultatet. Ruajeni në frigorifer për një efekt freskues dhe freskues.
Ingredientët:
aqua (water/eau), glycerin, camellia sinensis (green tea) leaf extract, niacinamide, carrageenan, caffeine, coffea arabica (coffee) seed extract, zingiber officinale (ginger) root extract, allantoin, sodium hyaluronate, tocopherol, dipotassium glycyrrhizate, coffea arabica (coffee) seed powder, lecithin, peat water, menthyl lactate, propanediol, butylene glycol, glucomannan, ceratonia siliqua (carob) gum, cyamopsis tetragonoloba (guar) gum, cellulose gum, acacia senegal gum, hydroxypropyl methylcellulose, calcium chloride, potassium chloride, calcium lactate, polyglyceryl-10 laurate, 1,2-hexanediol, citric acid, potassium hydroxide, potassium sorbate, sodium benzoate, ethylhexylglycerin, hydroxyacetophenone, chlorphenesin, ci 77491, ci 77492.

Informacion shtesë

cope

60

Brand

Ondo Beauty 36.5

Related Products