NUXE SUN TANNING OIL LOW PROTECTION SPF 10

NUXE SUN TANNING OIL LOW PROTECTION SPF 10

3,300L

Vaji nxirrës me SPF 10 ndihmon në mbrojtjen e fytyrës dhe trupit tuaj nga rrezet e diellit dhe plakja e parakohshme e lëkurës.

SKU: 11059 Kategori: , , , , ,

Përshkrim

NUXE SUN TANNING OIL LOW PROTECTION SPF 10
Vaji nxirrës me SPF 10 ndihmon në mbrojtjen e fytyrës dhe trupit tuaj nga rrezet e diellit dhe plakja e parakohshme e lëkurës. Formula e tij rezistente ndaj ujit mbron lëkurën tuaj nga dehidratimi dhe përmirëson nxirjen tuaj. I pasuruar me vajra botanik , rrëshqet në mënyrë të këndshme mbi lëkurën tuaj dhe lë një fund të bukur, sensual saten. Aroma e saj ndjellëse me nota të portokallit të ëmbël, tiares dhe vaniljes për ta shijuar verën në maksimum.

Përbërësit kryesorë:
– Ekstraktet natyrale të orizit, rozmarinës dhe vitaminës E: të njohura për fuqinë e tyre antioksiduese, ato ofrojnë mbrojtje qelizore kundër plakjes për lëkurën.

– Një ekstrakt i zymbylit të ujit (patent FR) për të mbrojtur lëkurën nga dehidratimi.

– Vajrat botanik (Macadamia, Luledielli): ushqejnë lëkurën.

Formulë fotostabile dhe rezistente ndaj ujit që kontribuon në respektimin e mjediseve detare.

Përdorimi:
Aplikoni vajin tuaj me bollëk përpara se të dilni në diell. Riaplikoni shpesh, veçanërisht pas notit ose tharjes së lëkurës me peshqir.
Fytyra: Spërkatni produktin në duar përpara se ta aplikoni në fytyrë, shmangni kontaktin në sy.
Trupi: Spërkatni vajin direkt në lëkurën tuaj dhe më pas shpërndajeni tërësisht

Ingredientët
Coco-Caprylate/Caprate, C12-15 Alkyl Benzoate, Dibutyl Adipate, Diethylhexyl Succinate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Methylheptyl Isostearxylohenoxypethylate Fragrance, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Eichhornia Crassipes Extract, Ethyl Ferulate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Fagraea Berteroana Flower Extract, Solanum Lycopersicum (Extracto, Fruit) Citric Acid, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Nuxe

Related Products