NUXE SUN TANNING OIL HIGH PROTECTION SPF 30

NUXE SUN TANNING OIL HIGH PROTECTION SPF 30

3,500L

Vaji Nuxe Sun Tanning Oil siguron mbrojtje ndaj diellit nga rrezet e dëmshme dhe parandalon shenjat e plakjes së parakohshme.

SKU: 11060 Kategori: , , , , ,

Përshkrim

NUXE SUN TANNING OIL HIGH PROTECTION SPF 30
Vaji Nuxe Sun Tanning Oil siguron mbrojtje ndaj diellit nga rrezet e dëmshme dhe parandalon shenjat e plakjes së parakohshme. Formula e tij rezistente ndaj ujit mbron lëkurën tuaj nga dehidratimi dhe rrit nxirjen tuaj.

Është i pasuruar me vajra botanikë që ju ndihmojnë të arrini një nxirje natyrale, të njëtrajtshme dhe lë një fund saten në sipërfaqen e lëkurës, pa ju bërë të ndiheni të yndyrshëm. Shishja e pajisur me pompë ju lejon ta spërkatni në të gjithë fytyrën dhe trupin për një aplikim të lehtë.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
Jo komedogjen. Pa alkool. Pa parabene.

Përbërësit kryesorë:
Antioksidant: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Etil Ferulate, Rosmarinus Officinalis (Rozmarine) Ekstrakt i gjetheve, Solanum Lycopersicum (domate) Ekstrakt frutash

Qetësues: Ekstrakt i gjetheve Rosmarinus Officinalis (Rozmarine).

Filtra kundër diellit: Dietilamino Hidroksibenzoil Heksil Benzoat, Etilheksil Triazone, Bis-Etilheksiloksifenol Metoksifenil Triazinë

Përdorimi:
Aplikojeni para ekspozimit në diell. Riaplikoni shpesh, veçanërisht pas notit ose tharjes së lëkurës me peshqir.
Fytyra: Spërkateni produktin në duar dhe aplikojeni në fytyrë, duke shmangur zonën e konturit të syve.
Trupi: Spërkateni produktin direkt në trupin tuaj dhe përhapeni.

Ingredientët
Coco-Caprylate/Caprate, C12-15 Alkyl Benzoate, Dibutyl Adipate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Diethylhexyl Succinate, Ethylhexyl Triazone, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Methylheptyl Isostearate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Phenyl Trimethicone, Dextrin Myristate, Parfum/Fragrance, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Eichhornia Crassipes Extract, Ethyl Ferulate, Polyglyceryl-5 Trioleate, Aqua/Water, Fagraea Berteroana Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract, Disodium Uridine Phosphate, Citric Acid, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Coumarin [N2608/B]

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Nuxe

Related Products