Nuxe Prodigieux Huile De Douche Shower Oil

Nuxe Prodigieux Huile De Douche Shower Oil

1,700L

Rizbuloni aromën e ikonës Huile Prodigieuse në një vaj dushi!

SKU: 11208 Kategori: , , ,

Përshkrim

Nuxe Prodigieux Huile De Douche Shower Oil
Rizbuloni aromën e ikonës Huile Prodigieuse në një vaj dushi!

Vaji i dushit i NUXE është një vaj i spërkatur me grimca perle të artë, që shndërrohet në një shkumë shumë të imët në kontakt me ujin. Formula e tij pastron butësisht lëkurën dhe i jep asaj një ndjesi sateni. Aroma e saj ëndërrimtare e lë lëkurën me aromë të këndshme dhe e shndërron një dush në një përvojë vërtet të këndshme.

Vaji i dushit NUXE Prodigieux Huile de Douche është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Përbërësit kryesorë:
– Baza pastruese me vaj bajame të ëmbël.
– Shimmer i artë me origjinë minerale.
– Aroma Huile Prodigieuse (lule portokalli, magnolia, vanilje).
– 91.9% përbërës me origjinë natyrale.

Përdorimi:
Aplikoni vajin e dushit NUXE Prodigieux Huile de Douche në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurën e lagur dhe më pas shpëlajeni.

Ingredientët
aquasodium lauroyl sarcosinatecoco-glucosideglycerincocamidopropyl betaineparfumglyceryl oleateacrylate-copolymerpeg-7 glyceryl cocoatebenzyl alcoholphenoxyethanolglyceryl lauratesodium chloride (salt)sodium gluconatesodium hydroxidecitric acidmicaprunus amygdalus dulcis (sweet almond) oiltitanium dioxide (ci 77891)dehydroacetic acidsodium benzoateci 77491hydrogenated palm glycerides citratetocopherolbenzyl salicylatelinaloollimonenecitronellolgeraniol

Informacion shtesë

ml

200

Brand

Nuxe

Related Products