Nuxe Nuxuriance Gold Crème-Huile Nutri-Fortifiante 50 ml + Super Sérum [10] 5 ml Offert

Nuxe Nuxuriance Gold Crème-Huile Nutri-Fortifiante 50 ml + Super Sérum [10] 5 ml Offert

9,000L

Nuxe Nuxuriance Gold Nutri-Fortifying Cream-Oil 50ml,Nuxe Super Sérum [10] 5ml

SKU: 10672 Kategori: , ,

Përshkrim

Nuxe Nuxuriance Gold Crème-Huile Nutri-Fortifiante 50 ml + Super Sérum [10] 5 ml Offert
Krem ushqyes-fortifikues Nuxe Nuxuriance Gold 50ml + Super Serum [10] 5ml është një duo për kujdesin kundër plakjes së fytyrës, i destinuar për lëkurën e thatë të dobësuar nga mosha, përfshin:

– Nuxe Nuxuriance Gold Nutri-Fortifying Cream-Oil 50ml është një krem kundër plakjes i krijuar posaçërisht për lëkurën e thatë të dobësuar nga mosha.
Ky krem-vaj përmban një formulë që kombinon fuqinë e qelizave të Shafranit dhe Bougainvillea Bi-Floral, Porcelan Rose Oléactif dhe një kompleks natyral rindërtues të lëndëve ushqyese për fuqi absolute kundër plakjes.
Që në aplikimin e parë, lëkura juaj rigjallerohet, ushqehet plotësisht dhe rifiton rehati, elasticitet dhe butësi. Ditë pas dite, lëkura bëhet më e fortë: bëhet më e dendur dhe më e fortë. Rrudhat zbuten, lëkura është e ngopur intensivisht.
94% e përbërësve janë me origjinë natyrale.
 
– Nuxe Super Sérum [10] 5ml  është një trajtim i formuluar për të vepruar në korrigjimin e rrudhave, qëndrueshmërisë dhe njollave të errëta.
Ky serum natyral i acidit hialuronik është i mbushur me mijëra mikro-rruaza të vajrave bimore të fraksionuara. Stimulon mekanizmat rinore të lëkurës për një efektivitet të jashtëzakonshëm kundër plakjes.
Nga pikat e para, lëkura është e lëmuar, e mbushur, e shkëlqyeshme. Në pak javë, linjat e imta dhe rrudhat zvogëlohen, lëkura gradualisht bëhet më e lëmuar dhe më e fortë, njollat korrigjohen dhe toni bëhet më i njëtrajtshëm. Efikasiteti kundër plakjes dhe kënaqësia përfundimtare falë formulës së saj të freskët dhe të mëndafshtë shkrihet në mënyrë hyjnore në lëkurë.
95% e totalit të përbërësve janë me origjinë natyrale.
 
Përdorimi

– Nuxuriance Gold:
Aplikojeni në mëngjes në fytyrë, qafë dhe dekolte, pas serumit. Merrni krem-vajin me majat e gishtave dhe ngrohni pak teksturën midis duarve.
Më pas aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte me lëvizje të buta lëmuese nga poshtë lart.
 
– Super Serum:
Aplikojeni serumin tuaj në mëngjes dhe/ose në mbrëmje përpara rutinës tuaj të përditshme, në lëkurë të pastruar.
Më pas mund të aplikoni kremin tuaj të ditës ose të natës.

Brand

Nuxe

Related Products